Çfarë e bën Tunën me qeshë kaq shumë?

07.12.2017 22:47
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Çfarë e bën Tunën me qeshë kaq shumë?

Fjala është për këngëtaren e njohur Tuna e cila së fundmi ka marrë rolin e nënës dhe është distancuar nga skena muzikore.

Se flitet e stërflitet për të Tuna është në dijeni dhe kjo e bën me qeshë madje.

Në foton e fundit që ka postuar në Instagram ku vjen duke qeshur, ajo shkruan ‘Lëre çdokend të mendojë çfarë të dojë… vetëm qeshë’.

Ndryshe, Tuna rikthehet së shpejti në skenë me një projekt të ri.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Ja çfarë thotë miliarderi iranian kur pyetët për Morenën edhe pas ndarjes

Ja çfarë thotë miliarderi iranian kur pyetët për Morenën edhe pas ndarjes

Mavraj drejt futbollit spanjoll, po kërkohet nga Deportivo La Coruna

Mavraj drejt futbollit spanjoll, po kërkohet nga Deportivo La Coruna

Microsoft prezantoi një version pa pagesë të Teams

Microsoft prezantoi një version pa pagesë të Teams

Adriatik Kelmendi befason me fjalët për Morena Tarakun: E kam pasur…

Adriatik Kelmendi befason me fjalët për Morena Tarakun: E kam pasur…

Eder largohet nga Interi, zyrtarizohet si lojtar i Jiangsu Suning

Eder largohet nga Interi, zyrtarizohet si lojtar i Jiangsu Suning

Femrat: Kaq duhet të jetë penisi për një seks ëndrrash

Femrat: Kaq duhet të jetë penisi për një seks ëndrrash

Gjira e quajti lopë, kështu i reagon Rina

Gjira e quajti lopë, kështu i reagon Rina

Unitedi përgatit 56 milionë euro për Maguiren

Unitedi përgatit 56 milionë euro për Maguiren

Chrome konsumon më shumë memorie për shkak të Spectre

Chrome konsumon më shumë memorie për shkak të Spectre

Pilotët pinë duhan në kabinë dhe aterojnë gabimisht

Pilotët pinë duhan në kabinë dhe aterojnë gabimisht

Njihuni me vajzën që la ushtrinë për të fituar mijëra dollarë në vit me Instagram

Njihuni me vajzën që la ushtrinë për të fituar mijëra dollarë në vit me Instagram

Barcelona bënë ofertën e dytë për Willianin

Barcelona bënë ofertën e dytë për Willianin

Me këto fjalë e uron Dafina Zeqiri të dashurin për ditëlindje

Me këto fjalë e uron Dafina Zeqiri të dashurin për ditëlindje

PSG dëshiron ende Bonuccin

PSG dëshiron ende Bonuccin

A është vrapimi i dëmshëm për nyejt?

A është vrapimi i dëmshëm për nyejt?

Luana shijon perëndimin më seksi se kurrë!

Luana shijon perëndimin më seksi se kurrë!