ZGJEDHJET LOKALE 2017
Fitore e ngushtë e Shpend Ahmetit, sipas Exit Pollit
Haradinaj: Smajl Latifi të hënën e nis punën si kryetar i Rahovecit!
Abrashi zotohet për qeverisje të mirë dhe punë të mëdha në Prishtinën metropol
Kryeziu apo Shabani?
Veliu apo Potera?
Kastrati apo Surdulli?
Dita e fundit e fushatës së raundit të dytë zgjedhor
Mustafa: Autostrada që lidh Anamoravën dhe Luginën është mëritë e LDK-së dhe Hazirit
Abrashi: Veteranët do të kenë përkujdesje institucionale dhe përfaqësim në Komunën e Prishtinës
4.8 milionë euro investime për Gjilanin me transport publik modern
Abrashi prezantoi 320 projekte që do t’i zbatojë në katër vite e ardhshme
Muharremaj apo Asllanaj?
Ilazi apo Kodra?
Albin Kurti nuk mund ta fsheh frikën për humbjen e Shpendit në Prishtinë
VV: Dardania në mbështetje të Shpend Ahmetit
Me Shaqir Totajn kryetar​, PDK premton trefishim të buxhetit të Prizrenit
Abrashi: Punësimi i të rinjve, rekreacioni dhe sporti janë prioritete të mia
Abrashi premton përkrahje në infrastrukturë dhe financiare për sportin në Prishtinë
Kurteshi synon që me 10 impiante të zgjidh problemin e ujërave të zeza
“Bashkë për Gjakovën”, koalicioni në mbështetje për Kusari-Lila
Ahmeti prezanton reformat për transportin publik
Abrashi zotohet për zbatimin e planit ‘Prishtina – Qytet Kompakt’
Luta: Në katër vitet e ardhshme do të ndodhë tregimi i madh për Gjilanin
Abrashi: Ndërtuesit ikën sepse Ahmeti i quajti mafiozë
Luta: Faleminderit “2 Korriku”, “Dheu i Bardhë” dhe “Baja” që na keni bërë me dinjitet
Pritet rinumërim votash për disa kuvende komunale
Mustafa: Fitorja e Surdullit në Kamenicë është e padiskutueshme
Luta në Zhegër: U dashtën të kalojnë 105 vjet që Idriz Seferi ta marrë vendin meritor
Abrashi e nis fushatën me prioritetin e parë zhvillimin dhe punësimin
Kurteshi, Hazirit: Përse nuk më ke parë kurrë duke luajtur futboll; Haziri, Kurteshit: Me siguri ke qenë lojtar rezervë
Kurteshi, Hazirit: Kur jam marrë me politikë, ti ke qenë fëmijë
Dy kandidatët për Gjilanin përplasen për arsimin (Video)
Surdulli merr mbështetjen e AKR’së për balotazh (Dokument)
Veseli: Me Ferit Idrizin kryetar, vushtrriasit do të përfitojnë edhe 13 terrene të reja sportive
Abrashi: VV e degradoi buxhetin e Prishtinës, humbi 80 milionë euro investime kapitale
Ahmeti padit për shpifje Isa Mustafën
Graçanica me një asambleist shqiptar pas zgjedhjeve të tetorit (Video)
AAK mbështetë zyrtarisht Vetëvendosjen në Kamenicë
Idrizi e quan Bahtirin injorant, thotë se i ka punësuar kushërinjtë e tij
Gani Dreshaj i AAK-së: Votuesit e LDK-së po duan ndryshim në Istog
Haki Rugova: Fitorja e LDK-së në Istog është e sigurt
Bashota: Futem në garë fuqishëm për t’i fituar zgjedhjet
Kamenicë, Vetëvendosje i ofron nënkryetarin AAK-së, kryesuesin AKR-së
Asllanaj, Muharremajt: Nëse i realizon këto premtime edhe unë do votoj për ty
Muharremaj: Për balotazh bëjmë marrëveshje me qytetarin jo me parti
Kampet e Vetëvendosjes dhe LDK-së përplasen në distancë
Muharremaj e Asllanaj ballafaqohen për shkolla e infrastrukturë në Suharekë
Ahmeti: Nuk lejojmë kthimin e Prishtinës në 2013-ën
Zgjedhjet në komunat me shumicë serbe nuk ka përmbushur standardet evropiane
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari