Tech
“Sulmi në Paris”, i riu: Celulari më shpëtoi jetën, do më kishte shpërthyer truri nga plumbi (Foto)
Facebook sjell videot me kënd të pamjes 360 gradë tek iPhone (Foto)
Jahjaga e sheh Kosovën pjesë të revolucionit teknologjik
Facebook Messenger po teston mesazhet vetë-shkatërruese
Rolls-Royce Wraith me disa pjesë nga ari (Foto)
Si po i vjedh Facebook miliarda shikime? (Video)
Samsung Galaxy S7 më i lirë se S6
Me Google Maps mund të bëhen kërkime edhe offline
Gjashtë arsye për të mos e blerë OnePlus Two
Paralajmërohet Pagani Huayra Hermes Edition (Foto)
Barack Obama i bashkohet Facebook-ut (Foto)
Google përkujton bukuroshen që shpiku Wi-Fi me një Doodle (Video)
Aplikacionet “spiune”, për Apple dhe Android
Ja si mund të krijoni një fjalëkalim të sigurt! (Video)
Projekti i fundit, një tastierë krahu
A duhet të dilni me dikë që e njihni në rrjet? Disa këshilla (Foto)
10 telefonat më popullorë të javës (Foto)
Njeriu i vetëm n’botë që s’mundesh me bllokue n’Facebook!
Alibaba blen versionin kinez të YouTube-it për 3.7 miliardë dollarë
NASA: Marsi dikur ka qene si Toka, planet i nxehte. Dielli e ka zhduke atmosferen e Marsit
Avion supersonik, nga Londra në Nju Jork për vetëm 30 minuta (Foto)
Cortana integrohet tek pajisjet iOS
Kopja e iPhone 6S për 37 dollarë
Windows 10 do të instalohet automatikisht
Google krijon një aplikacion vetëm për të rinjtë
Alcatel Fierce XL: ekran 5.5 inç, kamerë 8/2MP, LTE…139 dollarë
Huawei po i merr punonjësit Apple-it
Një makinë-avion (Video)
Përdoruesit e telefonave po braktisin Android për iPhone
Kangaroo, një kompjuter xhepi që kushton vetëm 99 dollarë (Video)
Tableti gjigant i Samsung do të shitet për 599 dollarë
Oppo Neo 7: ekran 5 inç, kamera 8/5 MP, 4G…200 dollarë (Foto)
Doli në treg laptopi i parë i Microsoft
Porsche Cayenne Turbo – Vantage GOLD, kushton 180,000 €uro (Foto)
iPhone i ardhshëm do të jetë i pathyeshëm?! (Foto)
Facebook do t’i përdorë postimet tuaj publike si rezultate kërkimi (Video)
Një shpikje gjeniale, 16 kamera në një të vetme (Foto)
Apple lëshon sistemin e ri operativ
Historia e Ferrarit në 60 sekonda (Video)
Google Photos arrin 100 milionë përdorues në vetëm 5 muaj (Foto)
Ja si të ktheni videot e YouTube në imazhe GIF (Video)
Kryeministri mbyll llogarinë në Facebook
Ja pse duhet ta fshini Facebookun nga Iphone juaj
Aplikacioni që transformon fotot në piktura të famshme (Foto)
Shpiket tastiera që kontrollohet vetëm me sy (Video)
Policia franceze bastis zyret e Volkswagen
Audi Q6 E-tron modeli elektrik vjen së shpejti (Foto)
Volvo konfirmon se është mbreti i sigurisë
“Toyota” heq nga prodhimi motorët me benzinë dhe naftë
TË FUNDIT