Tech
Super Apple pajis me iOS 8 mbi 77 % të pajisjeve
Makina pa shofer, realitet në 2020
Së shpejti Windows 10, madje pa password
“Vdes ‘Internet Explorer’”
Samsung prezanton tabletët e rinj – modelet Galaxy Tab A dhe Tab A Plus
Porsche konfirmon një model të ri misterioz
Samsungu i bie pishman, krijon orë të re
Samsung Galaxy S6 gati për në treg (FOTO)
YouTube ofron video me kënd të pamjes 360 gradë (Video)
Kinezët krijojnë telefonin ultra të hollë
Të verbrit dhe shurdhët tashmë mund të komunikojnë me njëri-tjetrin, ja doreza elektrike që i ndihmon
Teknologjia e makinave ndryshon vit pas viti, risi dhe mahnitje në çdo kohë (Foto)
Ja sesi të aktivizoni thirrjet me zë në aplikacionin Android të WhatsApp
Dritat e Opelit që përcjellin sytë e shoferit
Blackberry prezanton Blackberry Leap (Foto)
Tek iPhone 7 do të gjejmë teknologjinë “Force Touch”
Asus mund Apple me thuajse 1 milimetër më pak
BMW M5 e re, ka gjithçka që ju dëshironi (Foto)
Audi premton një makinë elektrike
Google prezantoi dy modele të reja të laptopit Chromebook Pixel
iPhone i ardhshëm mund të ketë ekrane edhe në anësoret e tij
Mercedes lë pa frymë adhuruesit e G-Class
Obama investon 100 milionë dollarë për trajnimin e më shumë njerëzve në fushën e teknologjisë
Roboti që luan në violinë (Video)
IPKO, sot do të fillojë me ofrimin e shërbimit të ri dhe modern CatchUP TV
Avioni “Solar Impulse”, rreth botës për 5 muaj
Ja makinat me pjesë më të shumta këmbimi (FOTO)
Bëhuni gati ti gjuani iPod-ët, kasetat po rikthehen
Hakerët kosovarë thyejnë një faqe shtetërore në Harkov të Ukrainës
Fordi që kushton 400 mijë dollarë (Foto)
Lansohet laptopi më i hollë i Apple-it
Njihuni me BMW M4 me 510 kuaj-fuqi (FOTO)
ZTE Nubia Z7 Max: Pics (MWC 2015)
Smartphone-t e vjetra të kompanisë Sony që nuk i përkasin serisë Xperia Z, nuk do të përmirësohen në Android 5.0 Lollipop
Roboti mëson fëmijët të shkruajnë
Telefoni që aktivizohet me sy Fujitsu pretendon se ka zbuluar një mënyrë më të mirë për të aktivizuar telefonin inteligjent
Shfaqen problemet e para tek Samsung Galaxy S6 (Video)
Samsung Galaxy Note 2 i shpëton jetën një polici
Facebook do të sjellë internet falas në 100 shtete
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari