Tech
Të martën BarCamp Prishtina #30
Microsoft zbulon telefonat që do të marrin Windows 10
Hiqni dorë nga Facebook, nëse nuk doni…
IPKO do të shpërblehen me nga 1000 minuta, 1000 SMS dhe 1000 megabajt, falas
A është ky LG G4?
Prezantohen telefonat inteligjentë ZTE Nubia Z9 Max dhe Z9 Mini
Së shpejti do të kemi lente teleskopike për sy
Volkswagen vjen me modelin e ri Volkswagen CC
Apple mund të prezantojë një televizor të ri inteligjent në muajin qershor
Rreziku nga interneti, si formë e rekrutimit për radikalizëm fetar
“Belgrade Auto Show 2015” sjell shumë premiera (Foto+Video)
Së shpejti Windows 10, madje pa password
“Vdes ‘Internet Explorer’”
Porsche konfirmon një model të ri misterioz
Samsungu i bie pishman, krijon orë të re
Kinezët krijojnë telefonin ultra të hollë
Të verbrit dhe shurdhët tashmë mund të komunikojnë me njëri-tjetrin, ja doreza elektrike që i ndihmon
Teknologjia e makinave ndryshon vit pas viti, risi dhe mahnitje në çdo kohë (Foto)
Blackberry prezanton Blackberry Leap (Foto)
Tek iPhone 7 do të gjejmë teknologjinë “Force Touch”
Asus mund Apple me thuajse 1 milimetër më pak
BMW M5 e re, ka gjithçka që ju dëshironi (Foto)
Audi premton një makinë elektrike
Google prezantoi dy modele të reja të laptopit Chromebook Pixel
Mercedes lë pa frymë adhuruesit e G-Class
Roboti që luan në violinë (Video)
Ja makinat me pjesë më të shumta këmbimi (FOTO)
Bëhuni gati ti gjuani iPod-ët, kasetat po rikthehen
Fordi që kushton 400 mijë dollarë (Foto)
Lansohet laptopi më i hollë i Apple-it
Njihuni me BMW M4 me 510 kuaj-fuqi (FOTO)
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari