Tech
Ofertë: Galaxy S6 shitet në eBay për 430 dollarë
Aplikacionet dhe lojërat më të mira të javës (Video)
Sony paralajmëron: Mos i përdorni telefonat Xperia nën ujë
Rritet numri i veturave të importuara
Dell po krijon një klon të Microsoft Surface
Oppo krijon një telefon për tifozat e Barcelonës
Apple zbulon kompjuterin e ri tabletë, iPad Pro
Ja sa do të kushtojë iPhone 6s, zbuloni të gjitha veçoritë e tij
Ja si mund të drejtoni bizneset përmes Facebook-ut
Apple prezanton iPhone 6s dhe 6s+ (Foto)
Apple gati të tronditë botën
10 filmat më të shkarkuar të javës dhe trailerat përkatës
Tableti i ri i Amazon do të kushtojë vetëm 50 dollarë
Samsung ka krijuar “Sleepsense”, aparatura që monitoron gjumin, fik dritat dhe televizorin
Për çiftet që duan lumturinë, fshijeni njëri – tjetrin nga Facebook
Kompjuteri i ri i Acer-it mund të hapet nëpërmjet syve, gjurmëve të gishtave ose fytyrës
Britani, ndërtohet helikopteri me 54 dron (Video)
Alcatel krijon një tablet gjigant
Asus krijon një kompjuter në madhësinë e një USB-je
Hapet qendra për thirrje “IQ-to-Link”, synon të punësojë deri në 430 persona (Foto)
Modifikohet Porsche Cayenne (Foto)
Facebook ia bllokon konton politikanit zviceran që ironizoi me refugjatët shqiptarë
Google ndryshon llogon. Kesaj here koxha radikalisht
Ja sa do të kushtojë iPhone 6S?!
“Hirushja” në platformë digjitale
LG krijon një orë inteligjente të larë me ar 23-karat
Sony Xperia Z5 shfaqet për herë të parë në një video
Telefoni i ri i Motorola-s do t’iu rezistojë kushteve më ekstreme
Bënë “thashetheme” në internet, rreth 200 persona dënohen në Kinë
Acer zbuloi dy telefona të rinj inteligjentë
Shpikësi i lojës i Minecraft urren të jetë miliarder
BMW 7, tani ka luks dhe energji si kurrë më parë (Foto)
iPhone 6s shfaqet për herë të parë në një video
Studim: Të luash video-lojëra të dhunshme të bën më agresiv
Archos zbuloi tre telefona të rinj inteligjentë, njëri operon me Windows 10
Ja si duket një aksident me makinë me 200km/h
Ja si operon sistemi Android Lollipop në një telefon BlackBerry
Makina e ardhshme e Ford si një dhomë ndenjeje (Video)
NASA: Toka nuk do të shkatërrohet në shtator
Pse i ka mbijetuar faksi kohës?
WhatsApp Web, tani i disponueshëm edhe për iPhone
YouTube hap studio në Indi
Harrojini aplikacionet Skype dhe Facetime, kjo është e ardhmja e komunikimit (Video)
Lenovo A2010, telefoni më i lirë inteligjent me rrjetin 4G
A do t’i mbijetojë Galaxy Note5 testit të rënies?
15 mijë të arrestuar për krime kibernetike
Oukitel U6, telefoni inteligjent me dy ekrane
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari