Stil
Disa fakte që duhet të i dini për dhurim të gjakut
7 ushqime që pastrojnë mushkëritë nga tymi i duhanit
10 surprizat e atësisë
8 marifete se si të mbeteni shtatzënë shpejt
Kurat me mjaltë kundër viruseve në dimër dhe 11 sëmundjeve të tjera
Infarkti mund të parandalohet me spec të kuq djegës
Kush preket nga depresioni?
Si femrat i kuptojnë mendimet e meshkujve rreth tyre
Disa veprime që ju bëjnë të paharrueshme për një mashkull
Veprimet që nuk duhet të bëni kurrë në rrjetin social Facebook
Shkaqet, trajtimi dhe medikamentet mbi herninë diskale
Arsyet pse femrat kanë probleme me seksin
Çfarë është, cilat janë çrregullimet dhe si trajtohet depresioni postnatal
Pirja e çajit të zi dhe efektet pozitive në shëndet
Duhani: Metoda për lënjën e menjëhershme të tij
Këshilla për trajtimin e Temperaturës së lartë në dimër
Arsyet pse nuk mund të bini në pesh
Si të shpëtojm lidhjen pas tradhëtisë
Sipas studiuesve njerëzit që postojnë thënie frymëzuese ‘kanë nivel të ulët të intelegjencës’
5 mënyrat për të njohur meshkujt
Meshkujt duhet t’i dijn për trurin e femrave këto 10 fakte
Pagjumësia dhe shkaqet e saj
Ushqimet që e mposhtin hipertensioni
Mënyra për eleminimin e celulitit
Efektet pozitive të puthjes
Çaji i mentës ndihmon për dhemje koke
Gërhitja dhe metodat natyrale mjekësore për eleminimin e saj
Sheqeri i tortave shkakton përhapjen e shpejt të kancerit
Si ta zbuloni që foshnja juaj nuk është mirë
Disa nga arsyet pse meshkujt tradhëtojn
Disa nga arsyejet pse 90% prej nesh nuk mund të humbasim në peshë!
Spinaqi dhe mrekullit e tij
Ja çfarë ndodh me shëndetin tuaj nëse konsumoni çdo ditë arra
Mënyra për largimin e toksinave nga trupi
Fjalët që asnjëherë nuk duhet t’i përdorni për të përshkruar veten
Disa pyetje për fejes të sigurt me personin e duhur
Metabolizmi dhe problemet e tij
Stimulimi i rritjes së flokëve me jogurt
Disa këshilla se si mund të humbni peshë pas shtatzënisë
5 sekrete që do ta bëjnë grimin tuaj të vazhdojë të duket e përkryer në fund të ditës
Këshilla rreth pozitës të cilën nuk guxojn të ulen bebet e juaja
Rekomandime për përdorim të produkteve ushqyese për flokun tuaj
Qimet nën lëkurë dhe problemi nga to
Mendimet gjatë marrëdhenieve seksuale te partneres tuaj
Arsyet pse femrat Tërhiqen më shumë nga djemtë me mjekër
Cila është temperatura e duhur për të bërë dush
Këshilla rreth fryerjës së barkut nga ushqimi
4 gabimet  kur lajnë rrobat në rrobalarëse
16 përdorime alternative të brushës së dhëmbëve
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari