Sport
Santiago Solari tenton t’i ulë tensionet me Gareth Balen para ndeshjes me Barcelonën
Sarri: Kepa mund të jetë rezervist, lojtarët janë të shokuar
Gjest i rrallë në NBA: Trajneri i Clippersave mori “time-out” dhe u kërkoi fansave ta nderojnë me duartrokitje Nowitzkin
Solskjaer: Reputacioni i Sanchezit dhe Lukakut nuk do të thotë asgjë
Çdo gjë gati për Final 8 të Kupës së Kosovës, pritet spektakël
Publikohen imazhe dhe detaje të reja rreth rrëzimit të aeroplanit të Sala, hetuesit kanë dyshime te licenca e pilotit
Batistuta tregon pse refuzoi Realin, Milanin dhe Unitedin: Do të mërzitesha
Benitez: Kam pasur suksese te Reali dhe Interi
Warriors triumfojnë ndaj Hornets, Lakers pëson kundër Grizzlies
Manolas pritet të jetë i gatshëm ndaj Lazios
Mourinho: Dua të stërvit një ekip që dëshiron të rindërtohet, klub që menjëherë nuk kërkon trofe
Piatek në top formë, nuk harrohet vetëm Higuain, por edhe Cutrone
Kepa nuk do të dënohet nga klubi i Chelseat?
Shifra të çmendura të Pep Guardiolas, 25 trofe në 10 sezone – A mund ta thyej rekordin e Fergusonit?
Formacioni më i mirë i javës së XIX në IPKO Superligë – dominojnë lojtarët e Feronikelit dhe Prishtinës
Mentori i Allegri, Galeone: Ai largohet nga Juventusi edhe nëse e fiton Ligën e Kampionëve
Barcelona kërkon të përfitojë 40 milionë euro nga Gomes e Suarez
Binjakët e ardhur nga Bregu i Fildishtë të lumtur te Gjilani, mediat e vendlindjes së tyre shkruajnë për jetën në Kosovë
Henderson nuk i flet për dore Kloppit dhe Shaqirit në momentin e zëvendësimit, trajner gjerman e kritikon ashpër
UEFA hap zyrtarisht procedurë për gjestin e Diego Simeones
Kush janë kundërshtarët e Kosovës në raundin shtesë të parakualifikimeve për Eurobasket 2021?
Neymar përlotet kur pyetet për Messin: Ishte gjithmonë aty për mua
Orari i plot i ndeshjeve të Final 8 Kupës së Kosovës
Kosova edhe një rast për t’u kualifikuar në Eurobasket, në grup me Luksemburgun dhe Britaninë e Madhe
Flamurtari ndeshjet si vendas do t’i zhvillojë në stadiumin ‘Fadil Vokrri’
Vinicius: Messi i jashtëzakonshëm, por nuk kemi frikë nga ai
Benzema: Tani jam lider, më parë ndihmoja Ronaldon të shënonte gola
David Luiz: Sarri ka fuqi mbi skuadrën, ka respektin tonë
Simeone i lumtur që ka në skuadër Moratan dhe Costan
Interi do t’ia zbret klauzolën e largimit Icardit, nëse e nënshkruan kontratën e re
Mourinho: Nuk dëshiroj të rikthehem në Ligën Premier
Solskjaer: Treguam shpirtin e skuadrës, tifozët ishin lojtari i 12-të
Klopp i kënaqur se ka një pikë më shumë se City në renditje
Shkarkimi i Sarrit do të kushtonte vetëm pesë milionë funte, më i liri në epokën e Abramovichit te Chelsea
Calderon: Ronaldo u largua prej Realit shkaku i Neymarit
Drama mes Fiorentinas dhe Interit përfundon me barazim
Humbja e katërt e Kosovës në parakualifikimet për ‘Eurobasket 2021’, pëson sërish nga Rumania
Reali fiton në udhëtim te Levante, ndeshja e radhës është ndaj Barcës
Kepa qartëson çdo gjë, tregon pse nuk pranoi të zëvendësohet: Sarri e kuptoi pasi ia shpjegoi stafi mjekësor
Fiorentina 3-3 Inter: Notat e lojtarëve, Nainggolan në nivel
Notat e lojtarëve: Levante 1-2 Real Madrid, zhgënjen Nacho – vlerësim i ulët edhe për Bardhin
Sarri tregon pse Kepa refuzoi zëvendësimin: Ishte një keqkuptim, por kishte sjellje të gabuar
Skena që rrallë shikohen në futboll: Kepa refuzon të zëvendësohet, Sarri acarohet nga sjella e spanjollit
City fiton EFL Cup pas triumfit në finale ndaj Chelseat
Formacionet zyrtare: Real Madridi synon t’i kthehet fitores në ndeshjen ndaj Levantes, Bardhi titullar
Rakitic: Jam i kënaqur me interesimin e skuadrave të mëdha, por dua të mbetem te Barcelona
Man Utd 0-0 Liverpool: Notat e lojtarëve, Alisson më i miri
Derbi mes Unitedit dhe Liverpoolit përfundon pa gola, por me shumë lëndime
Trajneri i Llapit, Rexhepi: Ia urojë fitoren Feronikelit, por ne luajtëm më mirë
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
TË FUNDIT