Sport
Enrique: Nuk duam lojë të çmendur!
Reali s’është veç Ronaldo
Zbulohet lista e Uruguait, mungon Suarezi
Pogba mbush xhepin te City, 17 mln euro në sezon!
Guardiola: Nuk vras veten nëse nuk fitoj
Hernanes i jep fitoren Interit
Juventusi të premten pritet të realizojë transferin e parë
Mourinho: Dua të qëndroj te Chelsea
Allegri: Ndaj Realit nevojitet një Juve e madhe
Di Maria, prioritet i merkatos së Bayernit
“Zgjohet” Milani, Roma rrezikon Championsin
Më të mirit të botës, i shënohet goli i javës (Video)
Simeone: La Liga është më e mira në botë
Moyes: Kalimi te Sociedad ishte i rrezikshëm
Kthehet Pogba
Formacionet e mundshme: Barcelona-Sociedad (FOTO)
Xhaka: Unë te B. Munich? Lajm i trilluar
Berisha shënon edhe në playoff me Melbourne
Ancelotti: Na presin 2 finale me Valencian dhe Juven
Neymar, Messit: S’ta harroj kurrë në jetë! (Video)
Xhaka e merr “dostin” shqiptar në Monchengladbach
Mayweather tërhiqet: Nuk i jap revansh Pacquiaos, është qyqar
Marchisio “kërcënon” Realin: Duam finalen e Championsit
City ofron 5 yje për Paul Pogba
Pique: Guardiola kishte të drejtë për Messin
Lahm: Rezultati nuk ishte i drejtë
Barcelona gjunjëzon Bayernin (VIDEO)
Forbes: Real Madridi – klubi më i vlefshëm në botë
Tirana konfirmon Maganin, Muzaka operohet te Lazio
James optimist: Ndaj Juves, e përmbysim rezultatin
Yaya Toure, i thotë po Interit?
Mbrëmë yjet e Unitedit, sonte të Liverpoolit.
Guardiola: Çfarë të them për Barcelonën!?
Po largohet nga Bayerni, “më i miri i të gjitha kohërave”
E bën kjo femër në futboll, s’mund ta bëjë askush tjetër (Video)
Neuer: Messi, do të tregoj kush është shefi
Supermiliarderi afrikan e “dridhë” Arsenalin
Juventus-Real Madrid, kështu pritet të jenë formacionet (Foto)
Ancelotti: Objektivi jonë është finalja
Roma e Inter, sanksione nga UEFA?
Teoria konspirative, pikët e Manny iu dhanë Floyd
Ministri Shala priti lojtarët dhe drejtuesit e Sigal Prishtinës
Guardiola dhe plani i tij antiMessi
Mou: Analistët? Qentë le të lehin, karvani shkon përpara
Surprizon Washington, e nis me fitore ndaj Atlantas
Unitedi 25 milionë funte dhe Januzajn për një futbollist
Ferronikeli ndal hapin kryesues në Gjilan
Takimi me Bee, Berlusconi: Mund të mbaj 51% të aksioneve
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari