Sport
Barcelona kampione, Ancelotti qetësohet me cigare (Video)
Reali i Madridit, kampion në Euroleaguen e Basketbollit
Roma vuan por fiton në “Olimpico” kundër Udineses
Presidenti rrëzohet duke i dhuruar titullin Berishës (VIDEO)
Berardi “macja e zezë e Milanit, fundoset Inzaghi
Besart Berisha kampion absolut në Australi
Lazio i falet Gentilettit për 3 pikët në “Marassi”
Juventusi fiton “Derbin e Italisë”, Interi mbetet jashtë Europës
Simeone: Reali humbet nëse largon Ancelottin
Balotelli me 175 km/orë, gjobë dhe i hiqet patenta
Real, çka tash?
Carragher: Bale të largohet nga Reali dhe Ronaldo
Valtteri Bottas ëndërron Ferrarin
Barça 4.1 mln Euro shtesë Arsenalit për Vermaelen
Nadal dhe Federer në çerekfinalet e Mastersit të Romës
Allegri: Barça mposhtet në një ndeshje të vetme
Gerrard trajner i ardhshëm i Liverpool
Marcelo feston golin që s’u shënua (video)
Sigal Prishtina largohet nga Liga Ballkanike, luan në një tjetër garë?
Tevez: Messi, më i miri në botë
“Punë e kryer, Bale lojtar i Unitedit”
Godet arbitrin me kokë, 6 ndeshje pezullim
Buffon: Duhet ta fitojmë Championsin, nuk do të jemi turistë
Deklarata e Ramos pas ndeshjes
Champions, Pique: Një finale Barça-Real, historike
Messi: Ky është synimi i Barcelonës
Real Madrid – Juventus, formacionet e mundshme
Flet nëna e Falcaos, për “vuajtjet” e djalit të tij te United
Milani, 100 mln Euro për të bindur Emery
Ch. League, “Tredhëmbëshi” Messi, Suarez, Neymar çon Barçën në finale
Allegri: Ndeshja me Realin më e rëndësishmja ne karrierë
Suarez për Ronaldon: S’është aq i mirë sa mendoni!
Guardiola e ka vënë sot “murin kinez” në stërvitje
Hazard, futbollisti i vitit
Majlinda e ka një lajm të keq për Kosovën
Nis Mastersi i Romës, fitojnë Dimitrov e Fognini
Enrique: Nuk duam lojë të çmendur!
Reali s’është veç Ronaldo
Zbulohet lista e Uruguait, mungon Suarezi
Pogba mbush xhepin te City, 17 mln euro në sezon!
Guardiola: Nuk vras veten nëse nuk fitoj
Hernanes i jep fitoren Interit
Juventusi të premten pritet të realizojë transferin e parë
Mourinho: Dua të qëndroj te Chelsea
Allegri: Ndaj Realit nevojitet një Juve e madhe
Di Maria, prioritet i merkatos së Bayernit
“Zgjohet” Milani, Roma rrezikon Championsin
Më të mirit të botës, i shënohet goli i javës (Video)
Simeone: La Liga është më e mira në botë
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari