Sport
Meha e Paderborni si kanë punët mirë
Liverpooli i bashkohet garës për Dybalan
Ronaldo e “bombardon” Granadën me 3 gola (Video)
Ibrahimovic aplikon për vizën amerikane
Serie A, formacioni i javës
Liverpooli i bashkohet garës për Dybalan
E FUNDIT: Ibra dhe Klopp së bashku në Turqi?!
‘Gara për titull e hapur deri në ndeshjen e fundit!’
Pashkët e Juves me aromë titulli
Qëllohet me plumba autobusi i Fenerbahces! (FOTO)
Fitore e Romës me aromë Championsi ndaj Napolit
Messi ka kaluar problemin me lëndimin e këmbës
E bujshme! Rikthehet Carles Puyol?
Fadil Vokrri ngushëllon Mergim Mavrajn
Guardiola: Nuk jam më i miri në botë
​Mavraj publikon foto te babait, i cili vdiq sot (FOTO)
E tmerrshme, me thika i kërcënojnë ‘Plisat’!
Messi ‘dridh’ Barcelonën
‘Ronaldo dhe Bale nuk janë në shitje’
Barça konsideron shitjen e Costas
Ja futbollistët e Realit që admirojnë Barçën
‘Hummels ka moshën e duhur për në Premier Ligë’
Messi flet për lëndimin e tij
Inter: Yaya Toure mund të jetë shumë i shtrenjtë
Ikën Chicharito, Reali mendon për Kun Aguero
Roshi nuk e vazhdon kontratën me Frankfurtin
Copa Libertadores, fitore për Corinthias
NBA, Brooklyn Nets siguron Play-Off
Interi po “zinë” diçka, takohet me agjentin e yllit të Cityt
Xhamadani apo Kuq e Zi je ti? Ja cila këngë duhet të jetë himni i kombëtares
Tirana, Muça: Vlerësojmë si finale çdo ndeshje
‘Kur të pranohet Kosova në FIFA, do ta shihni kush është tradhtar’
Lutjet e kombëtares: Në xhami, kishë dhe stadium
Lopetegui: Danilo ka fituar prej transferimit tek Reali
VIDEO: ‘Fu** you’, futbollisti ofendon gjyqtarin
Sakrifica e Mavraj, nga dëmtimi te heroi në fushë
Triumfi i Shqipërisë në mediat e huaja, “tremben” serbët
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari