Sport
Morata i motivuar për të fituar ndaj Barcelonës
Boterori 2022 në Angli?
Pedro, me Barcën deri më 30 qershor të 2019-ës
A kërcënohet Kupa e Botës në Rusi dhe Katar?
Juve bën zyrtare blerjen e Dybalas për 40 mln Euro
Shqipëria merr një lajm të mirë nga FIFA
Kampioni botnor Valdet Gashi xhihadist i ISIS në Siri
Mihajlovic drejt MIlanit
Djokovic eliminon Nadal nga Roland Garros
Freiburgu prezantoi Amir Abrashin
Dortmundi prezanton trajnerin e ri, Thomas Tuchel
Capello: Pres finale të ekuilibruar
Reali i thotë “Jo” United për Bale-Varane
UEFA anulon takimin mbi taktikat kundër Blatterit
Plaku dhe G. Lika, pranë firmës me Partizanin
E jashtëzakonshme: Luan Krasniqi i kthehet ringut, e sfidon Mike Tyson?!
Zyrtare: Ancelotti i jep përgjigjen përfundimtare Milanit
Luis Enrique: Messi i shënon çdo ekipi, edhe Juves!
Milani i ri me Ibrahimoviç dhe Dani Alves?!
Korrupsioni në FIFA, vijojnë akuzat mes Blatter dhe SHBA
Bayerni refuzon firmën me Gundogan
Hamburgu siguron qëndrimin në Bundesligë
Ramos madrileni i parë që flet për Benitezin
Zyrtare: Ja e ardhmja e Jurgen Klopp!
Dorëzohet Allegri: S’kam çfarë ti bëj Messit!
Paradoksi, Franca e Spanja votuan pro Blatter
Kosovë, Besa fiton sfidën e kreut, rihap kampionatin
Falcao: E ardhmja? Mendoj vetëm për Kupën e Amerikës
10 vjet “Allianz Arena”, Rummenigge: Fituam lotarinë!
Hyka rinovon me FC Luzern
Santos padit Barçën për Neymar
Monreal refuzon kontratën e re
Onazi largohet nga Lazio
FIFA, Blatter rizgjidhet president për herë të 5 rresht
Prezantimi i Benitez tek Reali, të mërkurën
Arsenali pranë Jackson Martinez
Cuadrado rikthehet në Itali
Ramsey injoron Barcelonën
Merret vendimi për Bogdanov, jo siç është pritur
Enrique si Guardiola, e përsëritë aktin e tij një ditë para finales
Blatter: Skandali ka turpëruar futbollin
SHBA-Rusi, tension për FIFA-n
Lista finale për Kupën e Amerikës, Tevez do të jetë me Argjentinën
Nedved: Juve di si të ndalë Barcelonën
Princi Ali: Kriza në FIFA duhet të ndalet
Guardiola kërkon një yll, këta janë kandidatët (FOTO)
Meha mund të transferohet te Schalke
E ardhmja e Benitezit nuk diskutohet
Të rejat nga lëndimet te Arsenali
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari