Sport
Kështu i poshtëroi mjekët e klubit Guardiola (VIDEO)
Nesër Kosova luan kundër Serbisë
Vizitë e rëndësishme sot për sportin kosovar (FOTO)
Barcelona me rekord të ri
“Mozvet” për Bayernin, çka tregojnë statistikat! (FOTO)
Ja lojtarët më të fauluar në Premier League
Mandzukic flet për Carvajal, a është kafshuar prej tij?
“Luftë” angleze, për gjermanin që vjen falas
Kosova pranohet në Federatën Ndërkombëtare të Atletikës
Mustafi vlen dyfish më shumë
Nasri rrahet dhe dëbohet nga kazino
‘Çartet’ trajneri italian, shan gazetarët
Rikthehet Jack Wilshere
Allegri: Keq pa Pogban
Serbi-Shqipëri, Duka shpreson në vendim pozitiv
Veç tri ndeshje moslojë për Shkëlzen Gashin
Behrami e qet në telashe trajnerin e Zvicrës
Si po tenton UEFA t’i bëjë bashkë Messin dhe Ronaldo!
Behramin e pret një dënim i rëndë për këtë rrahje (FOTO)
De Biasi flet për Kombëtaren, Shqipërinë, fenë dhe Franca 2016
Bën një ndërhyrje shumë të ashpër, por ndëshkohet me të verdhë (Video)
Shaqa me aeroplan privat!
Dorëzohet Wenger, ja “uron” titullin Chelseas
Man United triumfon në derbin lokal
Leverkuseni e dëbon Spahicin, qëlloi sigurimin (Video)
Fitorja në fund të ndeshjes, ja çfarë thotë Mourinho
F1, Hamilton fiton në Kinë, lë pas Rosberg dhe Vettel
Raul ia bën sefte, mbetet i madh (VIDEO)
Vlerësimet e lojtarëve: Sevilla 2-2 Barcelona
I dashuruar në Parmën e varfër
Mercedesi “pushton” Kinën
Souza bashkë me Gashin në Serie A te kjo skuadër?
S’pat faj Neymar, zëvëndësimi që i kushtoi Barcës (Video)
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari