Sport
Guerrero kualifikon Perunë në gjysmëfinalet e Copa America
Rooney i bindur se United do ta fitojë titullin në sezonin e ri
Spanja dhe Franca në gjysmëfinalen e Eurobasket
Flamujt e futbollit të legjendave
Kosova stoliset me medaljen e parë olimpike
E ardhmja e Hysaj, Fiorentina dërgon sinjale
Di Maria qëndron te Man. United….për momentin!
Gjakova, kualifikohet në gjysmëfinale
Seria A vishet Kuqezi
Nora mposht francezen Blot
Mayweather feston arkëtimin e 300 milionë dollarëve
Ronaldinho drejt kalimit te Antalyaspor
Ramos nuk është i lumtur te Reali, thotë Calderon
Bayerni e gjen pasardhësin e Ribery (Video)
Olimpiada 2024, Parisi hedh kandidaturën
Mposht dhe e lëndon rivalin, Papo e merr në shpatulla
Pelicans, prezantohet trajneri ri Gentry
Brazili, Neymar largohet nga grumbullimi me Kombëtaren
Duro: Aberdeen ekip i vështirë por jo i pakalueshëm
Liverpool nuk heq dorë nga Bacca
Vidal, para dhe makinë Felipes
Shaqiri lë nën hije futbollin
K. Amerikës, Brazili, Peruja dhe Kolumbia avancojnë në çerekfinale
PSG, “çek” 98 mln euro për Paul Pogba
Fiorentina, Sousa zyrtarisht trajneri i ri
Kaçe, lojtari më i mirë i sezonit për tifozët e PAOK
Barcelona, Luis Enrique bllokon Pedron dhe Bartra
Kalimi i Cech te Arsenali largon Ospinën
Torino kërkon të “blindojë” Glik
Vidal në telashe, goditi me grusht një polic pas aksidentit
Partizani prezanton dy blerjet e fundit, Kalari e Tafili
Neymar pezullohet për dy ndeshje
S’vazhdoj me ma shtru me lira
E treta e vërteta për Sterling
Interi? Milani? Jo, mund ta marrë Barcelona
Statistikat e Golden State Warriors
Brazil-Serbi finalja e Botërorit të 20-vjeçarëve
Tevez i thotë “po” Bocas, kontratë 3-vjeçare
De Laurentiis: Higuain ikën vetëm për 100 mln Euro
Vidal i alkoolizuar, aksidentohet me Ferrari
Shahadeti është postimi i fundit në Facebook i kikboksieri kosovar Beqiri (FOTO)
Handanovic rinovon me Interin, Kondogbia, Salah dhe Kaya më pranë
Cikalleshi kalon testet mjekësore te Istanbul Basaksehir
Lazio ofron Canën për Thauvin tek Marseille
Shqiptarët të bashkuar drejt Evropianit
Reali prezanton fanellat e reja për 2015-2016
Lazio, me Canën ikën edhe Strakosha
Euro 2016, Anglia nuk njeh humbje, fitojnë Zvicra, Suedia e Spanja
Portugalia i falet Ronaldos, Danimarka “fundos” Serbinë
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari