Sport
Kroacia mposht Spanjën, futet në garë për vendin e parë në grup
Bayerni nuk do ta blejë Jamesin në formë permanente
Anglia fiton lehtësisht ndaj Amerikës, Rooney pensionohet nga Kombëtarja
Manolas lëndohet në nyje
Luka Modric: Kritikat nuk ndikojnë te Ramos
Candreva kritikon paraqitjen e Interit dhe mungesën e minutazhit
Asensio dëshiron të ndihet më i rëndësishëm te Reali
Gerrard me lëvdata për Klopp: Ai gjithmonë pati kohë për mua
Konfirmon KOK: Donjeta Sadiku nuk merr pjesë në Botërorin e boksit
Morata: Conte do të bënte punë të mirë te Reali
Getta Beqa përfaqëson Kosovën në Kampionatin Botëror të Fitnessit në Pekin
Suso: Atletico Madridi më kërkoi, dy herë kisha mundësi të kthehesha në Spanjë
Cafu: Vinicius Jr mund ta zëvendësojë Ronaldon te Real Madridi
Dalin në shitje biletat online për ndeshjen Kosovë-Azerbajxhan
Milani mendon huazimin e Diawaras
Rooney dëshiron të pensionohet te Unitedi
Sky Sports e rendit golin e Rashicës në mesin e më të mirëve deri tani në Ligën e Kombeve
Vidal mund të kthehet te Juventusi
Simbolet shtetërore, himni dhe flamuri i Kosovës do të lejohen në Spanjë, në garat ku do të jenë pjesëmarrës sportistët tanë
Agjenti i Lautaros, Yaque: Nuk largohet nga Interi, askush nuk na ka thirrur ende për rinovim
Bonaventura do t’i nënshtrohet ndërhyrjes kirurgjike?
Triumfi i parë i Bashkimit në Ligën Ballkanike, mposht Kozuvin
Modric: Tani jemi mirë, vazhdojmë të përmirësohemi
Edhe Arsenali e BVB pas Mancinit të Atalantas
Kosova e gatshme për Maltën, deklaratat e Shalës, Kryeziut dhe Rrahmanit
Donald Cerrone e pret Conor McGregorin për një duel potencial
Guardiola dëshiron Allanin te City
Përballjet për xhiron nëntë në Superligën e Kosovës në basketboll
Alex Song flet për vitin e tij të tmerrshëm të kaluar në Rubin Kazan: Nuk kisha banesë, jetoja në fushën e stërvitjes – gjithë jeta ime ishin kompjuteri dhe telefoni
Caktohet orari i ndeshjeve të IPKO Superligës dhe Digitalb Kupës së Kosovës, zhvillohen javën e ardhshme
Lenglet: Isha afër të kaloja te Juventusi, mirë bërë që nuk shkova
Efekti Ronaldo: Juventusi po thyen rekorde, Reali ka ngecur pas rivalëve
Barcelona e para me rrogat e lojtarëve, Messit i takon 15 për qind e buxhetit të pagave
Demichelis: Van Gaal është një trajner i mirë, por krejtësisht i çmendur
Golden State edhe pa Curryn të fortë për Atlantan
Zyrtare: Solari te Real Madridi deri në vitin 2021
Z Mobile Prishtina vazhdon me fitore në FIBA Europe Cup, mposht sërish Steauan dhe merr kreun e grupit
Kosova mbajti stërvitjen e dytë, tani e kompletuar, në fushë Demahasaj e Muriq – Shqetësojnë lëndimet e lehta të Shalës dhe Vojvodës
Valverde nuk u përmbajt me fjalët e tij drejtuar Piques pse nuk kthehej prapa në ndeshjen ndaj Betisit
Ish-drejtori i Napolit, Marino: Pogba te Juventusi, tani është e mundur
UEFA deklarohet për pretendimet e “Football Leaks” në lidhje me mashtrimet e Manchester Cityt dhe PSG-së
Ozil ka refuzuar oferta deri në 1 milion funte në javë për Arsenalin
Jan Oblak mendon largimin, janar mund të jetë vendimtar
Juventusit beson që një ndeshje e Serie A duhet të zhvillohet jashtë vendit që kampionati të bëhet më i famshëm
Këta janë pesë trajnerët më të mirë që udhëheqin me kombëtare
I dënuar nga klubi i Gjilanit, lojtari i Guatemalës ftohet nga kombëtarja e tij për ndeshjen me Izraelin
Higuain dënohet me dy ndeshje
Reali është i gatshëm për shkëmbimin Bale-Hazard
Top-10 aksionet e mbrëmjes në NBA
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari