Sport
Mourinho e do Dybalan, Djajtë e Kuq bëjnë gati 180 milionë euro për të
Sampdoria – Milan: Formacionet zyrtare
Zyrtare: Carmelo Anthony te Oklahoma
Leonardo, trajner i ekipit ku luan Eto’o, Menez dhe Nasri
De Biasi për mediat spanjolle: Natën e parë në Shqipëri, vendosa karrigen te dera e dhomës
Barcelona nuk ndalet në La Liga, 18 pikë në gjashtë ndeshjet e para (Video)
Torino një kafshatë e lehtë për Juventusin (Video)
Girona 0-3 Barcelona, notat e lojtarëve (Foto)
Juventus 4-0 Torino: Notat e lojtarëve, Pjanic më i miri (Foto)
Mane në radarin e Real Madridit  
Adriano flet për fotografinë me kriminelin e shumë kërkuar brazilian: Historia nuk do të përfundoj këtu (Foto)
Nadal dhe Federer bëjnë historinë: Fitojnë së bashku në Laver Cup (Foto/Video)
Arsenali synon transferimin e Mertensit, e sheh si zëvendësues të Sanchezit
“Vrasësi i portave”: Suarez luan ndeshjen e 100-të me Barçën në La Liga, mban rekord të frikshëm (Foto)
Suarez trefishon epërsinë e Barçës ndaj Gironas (Video)
‘Football Leaks’ zbulojnë shifrat se sa fiton Neymari orë, ditë dhe muaj
Liverpooli fiton dramën ndaj Leicester Cityt (Video)
Stoke City 0-4 Chelsea: Notat e lojtarëve, Shaqiri më i miri për vendasit (Foto)
Man City 5-0 Crystal Palace, vlerësimi i futbollistëve (Foto)
Roma – Udinese, notat e lojtarëve (Foto)
Morata vazhdon me formë të lartë, kalon Chelsean në epërsi (Video)
Dzeko kalon Romën në epërsi (Video)
Roma – Udinese, formacionet zyrtare
Allegri kërkon fitore në derbi
Nis Kampionati Ballkanik, Menxhiqi në finale (Foto)
Tri ndeshje interesante në Superligë
Drejtori i Dortmundit, Watzke: PSG qesh me gjobat e UEFA-s
“Arena Kombëtare”, gati në vjeshtën e vitit 2018
Liria për fitore kundër Besës
Hadergjonaj prezantohet para shokëve të skuadrës, këndon këngën më të bukur në gjuhën shqipe (Video)
Mourinho: Nuk do të qajë për Pogban
Deportivo Alaves zyrtarizon De Biasin (Foto)
Zyrtare: Rimeç mes David Haye dhe Tony Bellew me 17 dhjetor
Bayern Munich merr vetëm një pikë kundër Wolfsburgut (Video)
Bayern 2-2 Wolsfburg: Notat e lojtarëve, ngel portieri i Munichut (Foto)
Megjithëse morën barazim të papritur, Ancelotti lejon lojtarët të konsumojnë alkool
Dhjetë fanellat më të bukura në histori të futbollit – Italianët mbretër, befasojnë fanellat e Kombëtareve (Foto)
Djaloshi i ri brazilian që po lë nën hije Neymarin në Ligue 1(Foto/Video)
Portieri i Bayernit i mundësoi të realizoi supergol nga 30 metra Maximilian Arnoldit (Video)
Allegrin e zemërojnë veprimet e fundit si të Pjanicit ndaj Fiorentinës
Djali i Donald Trump një futbollist me të ardhme? (Foto/Video)
Ferguson zbulon katër blerjet e tij më të mira në histori (Foto)
Trepça ’89 kthehet te fitorja, mposht si mysafir Feronikelin
Costa: Jam mirënjohës për Chelsean
FIFA publikon tre trajnerët kandidat për më të mirin e vitit 2017 (Foto)
Reali konfirmon lëndimin e Marcelos në muskulin e prapmë të këmbës së majtë
Sako çmend të gjithë, atletet e tij me dizajne të veçanta po bëjnë xhiron e botës (Foto)
Dhjetë transferimet më të shtrenjta në histori të Atleticos, Costa thyen rekordin (Foto)
De Biasi e konfirmon: Sapo pranova ta drejtojë Deportivo Alavesin
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari