Sport
Nuk ka fitues në Anfield mes Liverpoolit dhe Bayernit, gjithçka vendoset në ndeshjen e kthimit
Lyon–Barcelona nuk prodhon gola, çerekfinalisti vendoset në Camp Nou
Notat e lojtarëve, Lyon 0-0 Barcelona: Portieri Anthony Lopez, lojtar i ndeshjes
Notat e lojtarëve: Liverpool 0-0 Bayern Munich, Martinez e Keita më të mirët
Neuer: Rezultat i mirë, por mbetet hapur për ndeshjen e radhës
Joshua: Miller nuk mund të më mposhtë as në ditën e tij më të mirë – pastaj është radha e Wilder
Klopp: Duhet të luajmë më mirë, Bayern nuk kishte asnjë rast në pjesën e dytë
Miller e shtyn Joshuan në konferencën për shtyp
Sami Khedira probleme me zemër, nuk udhëton me skuadrën në Madrid  
Orari i ndeshjeve të IPKO Superligës, tri ndeshje të mëdha të dielën
Kosova fiton kundër Anglisë në “Roma Caput Mundi”
Formacionet zyrtare: Liverpooli dhe Bayerni zhvillojnë sfidën e parë në Ligën e Kampionëve
Barcelona ishte shumë afër Benzemas në vitin 2008 – takimi u mbajt, por nuk u nënshkrua me të shkaku i rrezikut që ai të bëhej problematik
Chiellini: Juve ‘përtej kufijve’ me CR7, ai e ka mbushur boshllëkun e lënë nga Buffon
Xherdan Shaqiri zgjedh formacionin më të mirë në botë – përfshirë dy lojtarë të Liverpoolit dhe yjet e mëdha në sulm
Icardi nuk luan për Interin pa ia kthyer shiritin e kapitenit
Revolucion 300 milionësh te Chelsea: Ikën Sarri, vjen Zidane – Formacioni i mundshëm me francezin
Reali dëshiron ta shes te Chelsea, uellsiani preferon kalimin te United
Bonucci ndihet krenar që e kërkoi Reali, tregon se objektivi me Juven është triumfi në LK
SuperKupa e Spanjës me risi, do të organizohet një “final-four” si në basketboll
Bartomeu: Ne nuk kemi dashur ta humbin Neymarin
Haradinaj: Flamuri i Kosovës po valon në majet më të larta botërore falë aplinistëve
Sarri nuk është i shqetësuar për koret e tifozëve kundër stilit të tij të lojës
Lyon-Barcelona: Formacionet zyrtare, Valverde më një dyshim në sulm
Liverpool-Bayern: Formacionet e mundshme, mungesa nga të dy skuadrat
Presidenti i Mercedesit, Wolf: Pa një marrëveshje për Brexit, do të jetë makth për ekipet angleze në Formula 1
Valverde: Lyoni është skuadër e fortë, por ne jemi ekip sulmues
Formacioni më i mirë i javës së XIX në IPKO Superligë – Drita, Flamurtari dhe Feronikeli dominojnë
Leeds Unitedi dënohet me 200 mijë funte pas dërgimit të spiunëve në stërvitjen e Derby Countyt
Roma fiton me vështirësi ndaj Bolognas
Unitedi eliminon Chelsean dhe kualifikohet në çerekfinale të Kupës FA
Roma 2-1 Bologna, notat e lojtarëve
Notat e lojtarëve: Chelsea 0-2 Manchester United, shkëlqejnë Pogba dhe Herrera
Princi Mohammad bin Salman nuk planifikon ta blejë Unitedin
Shorti i çerekfinales së FA Cup: United përballë Wolves, City kundër Swanseas
Presidenti i Interit, Zhang: Icardi nuk ka asnjë shans të bashkohet me Juventusin
Kovac: Liverpooli është skuadër e madhe, duhet të japim 150 për qind 
Përfaqësuesja e Kosovës U-19 mposhtet nga Lazio pas penalltive
Pique: Duhet të përmirësohemi përpara ndeshjes ndaj Lyonit
Zyrtare: Nani transferohet në MLS te Orlando City
Bayerni planifikon transferimin e Dybalas
Kimmich: Liverpooli është favorit
Mirel Josa: Jam i dëshpëruar me humbjen, do të ketë ndryshime
Karaqi fiton pikë Olimpike në Premier Ligën e Karatesë në Dubai
Mourinho ndjek nga afër skuadrën franceze Lille: Të punoj në një ligë të re do të ishte fantastike
Alpinistët Arianit dhe Mrika Nikqi pushtuan majën më të lartë të Amerikës Jugore
Shaqiri i lumtur që do të luaj përballë Bayernit: Kalova kohë të mirë në Munich, por tani dua të kalojmë në çerekfinale
Solari ende beson në titull të kampionit në La Liga
Prishtina përforcohet me Rodney Bullock
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari