Showbiz
Rita Ora emocionon me “Change the world”
Policia e interviston Gold AG për shkak të këngës së fundit
Ina: Përjetova gjendje shoku, kur Geri doli në takim me Antonetën (Foto)
West është miliarder
Si u njoh me bashkëshorten, Lyrical Son: Në fillim e shihja si fëmijë! (Video)
Puth qenin në buzë, Enca “thumbon”: Këta mund të ishim ne, por ti…(FOTO)
Nga Lady Gaga te Rolling Stones/ Covid-19, yjet e muzikës në koncert gjigant bamirës
Ish-e dashura “hajdute” e Philipp Plein gjen paqe në Poloni (FOTO)
‘Dashninë që nuk ma falni sa jam gjallë, haram ju koftë krejtve që e ruajnë për ditën kur të vdes’
Piton dhe luan në shtëpi, policia i bën gjëmën modeles
Në karantinë së bashku! Konfirmohet lidhja mes futbollistit dhe modeles Oriola Marashi?
Dua Lipa e fotografon dhe e hedh në rrjetet sociale
‘Ditëlindje në karantinë’, pamje nga festa për 27 vjetorin e Xhensilës
Rita Ora: Kishte shumë paragjykime, më quanin refugjate, kur familja u largua nga Kosova
“Dashuri me shikim të parë”/ 27 vjeçarja martohet me “tullacin” milioner
Pasi fshin gjakun, Kim “rikthehet” vetvetja (FOTO)
Edhe pse në karantinë Roberti si ndal ushtrimet, këngëtari shfaqet në formë të mirë fizike
Johnson shfaqet vetëm me peshqir, ekspozon fizikun e tij të mahnitshëm
Tepër seksi në diell, Oriola Marashi “shkrin” edhe Instagramin! (Foto)
Chloe Ferry i bashkohet “turmës”, nuk lë pa postuar… (FOTO)
E izoluar me të dashurin, Dua Lipa reflekton: Koronavirusi ishte një “thirrje zgjimi”!
Arbenita e bllokuar në Londër: Nuk mund të takoj Feron!
Modeli shqiptar i martuar me miliarderen kineze: Do të sjellim 200 000 maska për doktorët
Si u “transformua” jeta e miliarderes pas koronavirusit (FOTO)
Ish-ylli i Brazilit, Hulk martohet me mbesën e gruas, pas lidhjes 12-vjeçare
Kosova gati në karantinë të plotë, ndërsa vazhdojnë përgatitjet për festivalin “Sunny Hill” !
Mozzik publikon pamje pas tërmetit në Kroaci: Bëhu i fortë Zagreb
Ish-aktorja amerikane, tashmë pornostare sheh rritje të ardhurash nga izolimi i njerëzve prej koronavirusit
Me fustan transparent Leonora Jakupi përball coronavirusit
Kim Kardashian u zbulon fansave ‘profecinë’ tmerruese që parashikonte koronavirusin
Elinel rikthehet fuqishëm me “Alo”
Loredana shijon suksesin e parë të këngës “Angst”
Artisti shqiptar do ta prezantojë Zvicrën në Eurovision 2020, kjo është kënga
Diçka e re po vjen nga Ardian Bujupi
Momentet më të nxehta të Pamela Anderson në Baywatch, nga dushet me avull te vrapimet joshëse në plazh (Foto)
Fero ofendo Arbenitën: ‘Fuck you’ ose shqip “Ik q*hu”
Domingo kërkon ndjesë pas akuzave për ngacmime seksuale
Katy Perry tërbon rrjetin me transformimin radikal seksi
Bukuroshja e Instagramit tmerrohet kur ‘fansi’ pret gjuhën për t’i provuar dashurinë (Foto)
Reperi Stresi, kapet me femra!
Sharon Stone: Përse jeta bëhet shumë më e mirë kur arrini moshën pesëdhjetëvjeçare!
Bebe Rexha tregon edhe njëherë të pasmet e saj gjigante
Nicki Minaj foto intime me burrin, jo të gjithë fansat e miratojnë
Elton John ndërpret koncertin në Zelandën e re, humbi zërin
Seksbomba britanike ia qet flakën Instagram’it me poza shumë provokuese (Foto)
Dafina Zeqiri dhe DJ Geek të veçantë për Shën Valentin
Zhveshur dhe me kokë të poshtë u gjet e vdekur Marilyn Monroe
Rina Balaj: Nuk jam tradhtare e kombit
Shqiptari në videoklipin e Selena Gomez (FOTO-VIDEO)
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari