Showbiz
Angelina me gjashtë fëmijët në tapetin e kuq, mungon Brad Pitt (Foto)
Andrra Destani me shoqet e ngushta postojnë diçka provokative (FOTO)
Modelja arrestohet, pozoi e zhveshur në monumentet e Egjiptit (FOTO +18)
Amber Rose shfaq linjat bombastike (FOTO)
Nicole Scherzinger: Për të paguar kolegjin kam kënduar opera në restorant
Nuk do ta besoni: Ja si dukej Eni Koçi para shumë vitesh (FOTO)
Këngëtares së njohur shqiptare i ndodh diçka e papritur në pushime (Foto)
Rihanna “fsheh” kilet (FOTO)
Rihanna “fsheh” kilet (FOTO)
Clooney: Fëmijët e mi nuk kanë emra hollivudianë
Shokon Lori Hoxha…Ngre fustanin në mes të dasmës
Egzona befason me linjat trupore pas lindjes së vajzës (Foto)
E vërteta e lidhjes së ish-banorit të ‘Big Brother’ me modelen shqiptare
Aktori i ‘Portokallisë’ flet për ‘Kingat’: Ne urrejmë, ju qeshni… (Foto)
Çfarë ndodhi me trupin e Marinës, çfarë janë këto shenja? (FOTO)
Xhemi Shehu si kurrë më parë, në plazh me bashkëshortin (Foto)
Anxhela Peristeri bie “në dorën” e Dorina Memës: “Kam mbetur pa fjalë!”
Marina dhe Getoari thyejnë rekordin… Zbuloni magjinë që fshihet në tendën transparente (Foto)
Legjenda e rokut sot vjen në Kosovë
Alesia pendohet për fotografinë që publikoi (FOTO)
Kush është super modelja që po zëvendëson Marina Vjollcën në Top Channel?
Çiljeta pa dyshim ka mahnitur të gjithë (FOTO)
Era Istrefi ‘godet’ me këtë pozë në bikini (FOTO)
Charlotte po shijon pushimet (FOTO)
Nxjerr të pasmet, Ariel Winter: S’e bëj me qëllim (FOTO)
Ja si i prish 100 mln dollarët Conor McGregor (FOTO)
Nicole ekspozon format e saj trupore (FOTO)
Dua Lipa ka arritur edhe një sukses
Jessica Alba në pritje të ëmbël (FOTO)
Helen, një nënë shembullore (Foto)
Këto janë mëngjeset e Vesa Lumës (FOTO)
Zbulohet gjinia e fëmijës së tretë të Kim Kardashian (FOTO)
Kjo është Greta Koçi (FOTO)
Hekuran Krasniqi dhe këngëtari turk publikojnë këngën ‘Eja ti”(VIDEO)
Nëna e Afërditës lë mbrapa vajzat e saj (FOTO)
Dua Lipa ua mëson anglezëve shqipen duke ngrënë byrek (VIDEO)
Georgina tregon “anën e saj më të mirë” (FOTO)
Bebe Rexha në ushtrime me Sylvester Stallonen (Foto)
Ja pse Angelina Jolie nuk dëshiron që të jetë beqare
Modelja shqiptare tregon linjat perfekte (FOTO)
Afër të 40-ve, por akoma joshë me linjat (FOTO)
A e mbani në mend momentin kur Adelina Ismaili i ulej në gjunjë Ibrahim Tatlises-it (VIDEO)
Baby G: U largova për probleme biznesi. Nuk e di arsyen pse kolegët më bënë të gjithë “block”!
Besojeni ose jo, kjo super femër është hiç më pak se 56 vjeçare (FOTO)
Aurela shfaqet me plot stil dhe sharm (FOTO)
Hugh Jackman dhe Lady Gaga thurrin lavde për Elizabeth Kemp
‘Xhesika’ josh fansat me një foto tejet të nxehtë (FOTO)
‘Nihan’ zhgënjen fansat me këtë imazh (FOTO)
Bashkëshortja e Albanit pozon me barkun e fryrë (FOTO)

ARRIVALS

OS769ViennaARRIVED 23:02
XC549AntalyaESTIMATED
PC6361AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
GM6032ZurichESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST3138CopenhagenESTIMATED
OTF7324StuttgartESTIMATED
PC345Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
TB5143BrusselsESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP157MunichESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED

DEPARTURES

EZY4580BerlinTAKE OFF 21:42
XC550AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
PC6362AntalyaESTIMATED
OS770ViennaSCHEDULED 07:05
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
ST3139CopenhagenESTIMATED
GM6033ZurichESTIMATED
OTF7314StuttgartSCHEDULED 12:00
OS778ViennaESTIMATED
JP156MunichESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
PC346Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB5144BrusselsESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OTF7414DusseldorfESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED