Opinione
Lotët e krokodilit vegjetarian, ose, mbrojtja është sulmi më i mirë
Dalja nga politika e qorrsokakut
Mos u gëzoni, teatri nuk ka shpëtuar nga shembja
Korrigjimi i kufirit dhe koordinimi i agjendave shtetrore në interes të çështjeve nacionale?
Vuciqi paralajmeroi Status Quo
Krimineli pas 20 viteve kthehet në vendin e krimit, me lëkurë qengji dhe veprime ujku!
Ndarja etnike nuk është zgjidhje për Ballkanin
Lista e veteranëve, krimi i thjeshtë i përsosur i radhës
Komandant, raporton Zëvendësministri!
“Problemi” Kosovë – Shqipëri i shpifur
Qytetarët do të prishin pazaret e Thaçit
Biserko: Demaçi, legjendë e Ballkanit
Demaçi, njeriu që tradhëtoi iluzionet e veta për Kosovën
Dialogu i pambaruar
Drashkoviq: Kosovën e humbëm kur kapitulluam në Kumanovë
A ka një vend tjetër afër Italisë, ku fjala Paqe mund të tingëllojë më fort se Kosova?
“SHBA kërcënoi Ramën, mos vallë kryeministër do të bëhet Majko?”
Ofendimi i Abedinit!
Histori e shkurtër e inteligjencës
Hasan Malaj, vëllau i heroit të kombit Rexhep Malaj, “qytetar nderi” i Gjilanit
E kuqja e teatrit, një ngjyrë, gjendje shpirtërore dhe një kujtim…
A ka vlerë të bëhesh qytetar nderi?
Kush janë teologët dhe historianët shqiptarë në shërbim të propagandës serbe (1)
Hej gra, hiqeni hixhabin, lërini flokët tuaja t’i ledhatojë era
Ambasadori i Shqipërisë në Maqedoni Fatos Reka, viziton kompaninë “VATANI” në Gjilan
Absolutisht e sigurt, në qershor BE hap negociatat me Shqipërinë
Selia e Shenjtë është shtet i frymës së Zotit në botë dhe jo manifestim i fuqisë ekonomike dhe ushtarake
Qasja e gabuar e Kosovës në dialog me Serbinë dhe paralajmërimet për kompromise të reja
Këndvështrim, Si lindën HERONJTË e UÇK-së!?
Një BE e zgjeruar që përfshin Ballkanin Perëndimor në tërësi
Kisha Ortodokse, tregu i Varoshit dhe speci i Leskovcit!
Të nënshtruar dhe të poshtëruar nga Blerim Devolli
Edi Rama ka nevojë për ultimatum nga Brukseli, jo legjitimim
Si duhet përfaqësuar Kosova në dialog me Serbinë?
Shansi i përbashkët i anëtarësimit të shteteve të Ballkanit Perëndimor në BE
Lotët e krokodilit për 6 gylenistët e deportuar në Turqi dhe kujtimet për shqiptarët e ekstraduar në Maqedoni! Shpërqendrim i vëmendjes!
Operacioni kundër FETO-s në Kosovë
Puçi i Erdoganit kundër Haradinajt, më i dokumentuar se ai i Gulenit kundër Erdoganit
”Drogë nga fëmijë – për fëmijët”
Deputetët që votojnë asociacionin, tradhtojnë vendin e kombin
BE-ja penalizon qytetarët për mëkatet e klasës politike!
Ismaili thotë se edhe Vetëvendosje e dinte se beteja për demarkacionin ishte e humbur
Mos i rreni qytetarët, se keni përnime
Sa është “cilësor” niveli i arsimit në Kosovë?!
Kremtimi i Ditës së Pavarësisë së Kosovës, 17 shkurti, kaloi, por dekoratat, që, zakonisht, kurdo e kudo, jepen brenda një dite, vazhdojnë të jepen!
Kosova, vendi im që nuk falet!
Shkruan Berat Buzhala, I dimë të gjitha: Votojeni demarkacionin
Jubileu i Parë i Shtetit të Kosovës
A jemi veç shtet, apo edhe sovran e demokratik..?!
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari