Opinione
Komploti i marrëveshjes për bashkëqeverisje me Vetëvendosjen e mban mbishkrimin e Presidentit Thaçi
Albin Kurti duhet të dorëzohet
Kush është fajtor për infertilitet, gruaja apo burri?
Individët që punuan që 20 vite kundër shtetit janë sot kundër Albinit
Që islamofobia prodhon krishterofobi këtë duhet ta ketë të qartë, madje çdo fëmijë
Egoja e Isa Mustafes dhe bllokimi i ndryshimeve ne LDK dhe Kosove
Lojërat e pushtetit të Putinit mund të dalin jashtë kontrollit
Katër momente që e kanë ndryshuar negativisht botën pas luftës së ftohtë
Politika âsht art i kompromisit
3 vjet pa Ramiz Kelmendin
Farsa ideologjike si maskë e politikës amatore
Doni shtet, apo Republikë Fajront?
Dreka e darka festive për fund vit
A do të lindë Evropa kontinentale më 2020?
Problemi kryesor te Fertilizimi in Vitro: pagesa e tretmanit edhe kur nuk keni sukses
Degën e PDK-së në Gjilan, e menaxhon një kryetar i cili është nën aktakuzë nga gjykata, për krim të organizuar
Evropa duhet të shmangë pesimizmin
Ramë Lahaj – Ramës: Ti ‘kryeministri im’, respektove mikun tënd, e vrasësin tim
Mini Edi, Mini Miloshevici dhe Mini Shengeni
Kapitalizmi mumje (lugat) Duhet të vdes
A ka qenë Edi (Edvin) Rama i arrestuar në Francë? Ja 4 dëshmi dhe pse e ndryshoi emrin
Adoleshenca intelektuale dhe Institucionale
Dilemat te fertilizimi i asistuar mjekësor (IVF)
Çfarë propagande amatore e gjysmë analfabetëve!!!
Atë çfarë Erdogan e bëri pas ‘puçit’, Edi po e bën pas tërmetit
“Sot ra pika kufitare e Morinit, pres që nga nesër punonjësit t’ia vënë vetë flakën”
Për të gjithë ata të cilët e kanë keqkuptuar, keqinterpretuar dhe keqtrajtuar mikpritjen për përfaqësuesen angleze
Shtatorja e re e Heroit të Kombit Agim Ramadani-KATANA!
Realiteti i hidhur, (R)Evolucioni Global
Një fletëthirrje për të “zbardhur” keqpërdorimin e Haradinajt në Shqipëri
Si mu hoqën KREDITË e Masterit në një konkurs të arsimit në komunën e Istogut!
Paradoksi zgjedhor ?!
Fitorja e dy opozitave në Kosovë dhe pikëpyetjet e bashkëjetesës së tyre
Veseli në mediet amerikane: Kosova dhe SHBA-ja janë demokraci të bashkuara kundër korrupsionit
Pse s’ska progres në Kosovë tash e sa palë zgjedhje?
Fondi i Ekselencës së Gjilanit, yrrnek për Fondin Nacional
Votoni gra
Interesante retorika zgjedhore se kinse ‘Amerika është ajo që na ka zgjedhur
Vitet e humbura
Krasniqi: Mos bëni lojë me kufirin, nuk është pronë e asnjë individi
‘Ky të shkojë të rregullojë surratin pastaj të blejë avion’!
Ç’ndodh me Temenosin kur e përdhosin?
Koha qe te flasim per rendesine e zgjedhjeve!
Të mjerët dhe prapë të mjerët
Frika se mos Enveri vdiste gjatë aktit seksual – Cila ishte Nexhmije Hoxha
Ramushi – hero dhe viktimë
Takimi Haradinaj – Ahmeti, takimi që i zgjat jetën Qeverisë dhe përfiton koalicionisti në të dy qeverisjet
Një rrëfim i tmerrshëm: Si ma dhunuan seksualisht gruan dhe vajzën
Vizat tani në dorën e finlandezëve- cila është porosia nga Helsinki për kosovarët?
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari