Opinione
Dimri i ftohtë i diplomacisë kosovare
Ju n’burg, ne t’lirë!
Fushatë apo frikë nga humbja e pushtetit ?!
Mos liberalizimi i vizave!
Gagica: Kosova nuk e ka merituar një udhëheqje kaq të papërgjegjshme
Heronjtë e harruar
Ndërkombëtarët të distancuar nga krimet Serbo-Sllave përball Çlirimtarëve
Letër mbështetëse “Albinit”
Ftesë me bisht!
Rajoni më i prapambetur në Evropë do të duhej të lirohet nga disa taksa e tatime!
Pse gjithmonë duhet një “John Kerry” të na mësoi demokracinë?
Vija e dytë e kuqe e SHBA’ve: Mbrojtja e Kosovës nga shqiptarët
Kerry qëndrimet e njëjta me opozitën
Kerry si ndërmjetësues i dyfishtë
Ku ka të drejtë “krimineli” Albin Kurti?
LDK-ja nuk është Ibrahim Rugova, Thaçi nuk është as UÇK-ja, as PDK-ja
Adriatik Kelmendi: Duhet të shkojmë në zgjedhje!
Ty deputetit tim, që dje të votova…
Kundër nënshtrimit qeveritar ndaj Serbisë
Revolucioni ka filluar
Qosja: Ky pushtet s’ka ardhmëri
Alternativa nuk ka dialog
CNN: Filloi lufta e tretë botërore
Terrorizmi – rrezik apo kërcënim?
Shteti me çdo kusht duhet ta ruaj sovranitetin madje edhe kur përballet me superfuqi
Lufta e drejtë kundër terrorizmit
Kthehu shoku Enver, t’i kemi falur të gjitha!
Albini po i tërheq për hunde disa komandantë
Shansi ynë i fundit në hapin e tyre të parafundit
Patriotizmi i strukturuar mbi mllefin dhe megalomanin është gjëja më e shëmtuar që mund të ketë parë njeriu
Shitja e territoreve si angazhim diplomatik
Trazirat politike janë helm për ekonominë
Letër Fevziut, 10 vajza kosovare: Shqipëria rrezikohet më shumë nga shqiptarët se nga ISIS-i
Dastid Pallaska: Si ta zhbësh shtetin në 15 hapa
Baton Haxhiu: O shtet, o dorëheqje
Skandaloze: Kastriot Myftaraj thotë se Meka e Medina duhet të goditen me bomba atomike
Novosella prek shpirtin e çdo shqiptari
Franca e Kosova baraz të kërcënuara nga terrorizmi
A ka ardhur koha për një Qeveri teknike dhe një kryeministër apolitik?
Prishtina dhe Tirana do të duhej të vizitojn për festa të Nëntorit Medvegjën, Bujanocin dhe Preshevën
Arabët dhe UNESCO!
Rugova e Hashimi apo dy murgjit e historisë politike shqiptare
Kufiri i Kosovës me Serbinë – s’është vetëm kufij mes dy shtetesh!?
Këndvështrimi i MSA-së
Çka po ndodh me faljen e borxheve nga ATK-ja
Serbia ime, spitali im!
Tërheqje, ndreqje, apo stërkeqje? (2)
Çfarë duhet të dimë për Horoskopin?
Morali në krizë, po kush është fajtor?
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari