Nenkryesore
Përleshja e tri grave në Beograd, bëhet hit në internet – përveç grushteve, nuk mungojnë as të sharat (Video)
Ja aplikacionet popullore për iOS që janë piratuar nga hakerët
Deschamps: Martial po luan më mirë nën urdhrat e Solskjaerit se sa të Mourinhos
Sergio Ramos mund të mos paraqitet në finalen e Copa del Rey
Përfitimet nga puna katër ditore në javë
Versioni i ardhshëm i Android nuk do të ketë një buton për tu kthyer pas
Inter me ofertë të re drejt Icardit
Meshkujt që nuk mund t’i bëjnë dhjetë pompa më të rrezikuar prej sulmit në zemër
Huawei jep datën e debutimit të flagshipit P30
Nuk ka fitues në Anfield mes Liverpoolit dhe Bayernit, gjithçka vendoset në ndeshjen e kthimit
​Zbulohet merimanga gjuetare e natës me sy vezullues (Foto)
LG tërhiqet nga planet për lançimin e një telefoni me ekran që paloset
Dietat mesdhetare e reduktojnë rrezikun e sëmundjeve të zemrës
Lyon–Barcelona nuk prodhon gola, çerekfinalisti vendoset në Camp Nou
Notat e lojtarëve, Lyon 0-0 Barcelona: Portieri Anthony Lopez, lojtar i ndeshjes
Në iOS mund të përdorni simbolin e Bitcoin por me një kusht
Notat e lojtarëve: Liverpool 0-0 Bayern Munich, Martinez e Keita më të mirët
Neuer: Rezultat i mirë, por mbetet hapur për ndeshjen e radhës
Cigarja rrezikon edhe shikimin
Shfletoni uebin sikur të ishit në vitin 1990
Po udhëtonte me aeroplan, lind foshnjën në mijëra metra lartësi (Foto/Video)
Joshua: Miller nuk mund të më mposhtë as në ditën e tij më të mirë – pastaj është radha e Wilder
Klopp: Duhet të luajmë më mirë, Bayern nuk kishte asnjë rast në pjesën e dytë
500 milionë dollarë humbje për gjigandin e gërmimit të kriptomonedhave Bitmain
Miller e shtyn Joshuan në konferencën për shtyp
Çaji me xhenxhefil dhe shafran – pijeni para se të flini dhe asnjëherë nuk do të zgjoheni të lodhur
Sami Khedira probleme me zemër, nuk udhëton me skuadrën në Madrid  
FaceTime është shndërruar në makth për Apple
Polici amerikan befason kamerieren shtatzënë, i lë bakshish 100 dollarë dhe një letër që e emocionoi (Foto/Video)
Orari i ndeshjeve të IPKO Superligës, tri ndeshje të mëdha të dielën
Kosova fiton kundër Anglisë në “Roma Caput Mundi”
Një video promocionale konfirmon çdo gjë që dimë rreth Galaxy S10
ADN-ja e peshkaqenit mund të përdoret për shërimin e kancerit dhe sëmundjeve të pleqërisë
Formacionet zyrtare: Liverpooli dhe Bayerni zhvillojnë sfidën e parë në Ligën e Kampionëve
Barcelona ishte shumë afër Benzemas në vitin 2008 – takimi u mbajt, por nuk u nënshkrua me të shkaku i rrezikut që ai të bëhej problematik
Shefi i inteligjencës artificiale pranë Facebook na mëson tre gjëra rreth të ardhmes së IA
Beteja e ashpër me hardhucës dhe një merimange (Video)
Chiellini: Juve ‘përtej kufijve’ me CR7, ai e ka mbushur boshllëkun e lënë nga Buffon
Biçikletën e ktheu me shënimin ku kërkon falje, pretendon se nuk e vodhi por vetëm e shfrytëzoi (Foto)
Xherdan Shaqiri zgjedh formacionin më të mirë në botë – përfshirë dy lojtarë të Liverpoolit dhe yjet e mëdha në sulm
Nga sot të gjithë zhvilluesit mund të regjistrojnë sajtet personale dhe projektet me domainin .dev
Sëmundja e Parkinsonit – simptomën seksuale që asnjëherë nuk duhet ta injoroni
Icardi nuk luan për Interin pa ia kthyer shiritin e kapitenit
Dafina Zeqiri zbulon motrën e saj binjake
Revolucion 300 milionësh te Chelsea: Ikën Sarri, vjen Zidane – Formacioni i mundshëm me francezin
Wall Street lumë kritikash ndaj kriptomonedhës së JP Morgan
Reali dëshiron ta shes te Chelsea, uellsiani preferon kalimin te United
Mjekët i nxorën nga barku masën prej dy kilogramëve, gurët dhe disa objekte iu grumbulluan pasi i përpiu për një kohë të gjatë (Foto)
Ju mund t’i thoni lamtumirë dhimbjeve të nervit shiatik me këtë ilaç natyral
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari