Lifestyle
Video e çiftit të moshuar bëhet hit në internet: Plaku me plis shihet duke e puthur një grua (Video)
Me propozim të ministres Dumoshi, aprovohet nisma për anëtarësim në EURIMAGES
“Ose vendosni maska ose do të njoftoj policinë”, plas grushti në supermarket
“Dashuria nuk njeh koronavirus”/ Foto prekëse, 92-vjeçari i lyen flokët bashkëshortes
Bill dhe Hillary Clinton porosisin pica tek shqiptari për spitalet në Nju Jork: Faleminderit që po na mbani të sigurt
Esencë ligësie; Seksi me të mitur po bëhet biznes i madh në SHBA
Ndryshim drastik! Kur kolliteni në bërryl vs. Kur kolliteni përpara duarve (VIDEO)
Mollë herët në mëngjes, për të nisur ditën shëndetshëm
I riu dhunon brutalisht gruan shtatzëne, pretendonte se ishte mbartëse e koronavirusit
Rrëfimi prekës i 23 vjeçares që ka pësuar 90% djegie në trup: Kam gjetur dashurinë e jetës, do të martohem
Metoda për pastrim të mëlçisë në kushte shtëpie
Dumoshi e Ahmeti bisedojnë për Shtëpinë e Operës dhe Baletit
Dimri më i ngrohtë i regjistruar ndonjëherë Evropa
E rëndë/ Babai sulmon seksualisht djalin e tij 6 vjeçar me shkop, pasi hëngri një tortë pa leje (Foto)
Rrëmbeu vajzën e ish-gruas, e përdhunoi për 20 vite dhe bënë 9 fëmijë së bashku, dënohet me burg të përjetshëm
Në Antarktik bora dhe akulli bëhen të kuqe
Verbohet 25 vjeçarja, tentoi të lyente sytë me ngjyrë të zezë
Në Parlamentit britanik zbulohët “porta e fshehtë” 360 vjeçare
Profesioni si liri personale
Mjeku ‘popullor’ shqiptar që shëron me të prekur, 5 mijë € për të ngelur me shtatzanë
Pa koment: Luan violinë gjatë operacionit në tru
Bota pas 250 milionë vjetësh – Video
Zbulohet edhe një virus i ri, nuk ngjan me asnjë tjetër në botë!
8 gjëra që i ndodhin trupit tuaj kur nuk kryeni më marrëdhënie seksuale
Shkencëtarët: Burrat homo-biseksualë, më shumë gjasa për kancer të lëkurës, arsyeja solari
Ilaçe kontrabandë nga Kosova fshehur në tubat e koncidionerit te autobusit
Fituesit në ‘Oscars 2020’
E fejuan që në moshën 10-vjeçare, vajza e sëmurë me kancer kërkon të pajtohet me familjen pas 7 vitesh
Ishte lodhur duke u kujdesur për të, vajza tenton të mbysë mamanë e sëmurë (Video)
Sëmundja e kohëve moderne/ Të gjithë po vuajnë nga problemet me qafën (Video)
Aksidenti që i ndryshoi jetën/ Burri i verbër i pretendon se iu rikthye shikimi pasi u përplas nga një makinë
Rrugët e Kinës mbushen me qen e mace të hedhura nga ballkoni pas lajmeve se po përhapin koronavirusin
Përdorin koronavirusin për “like”, fotot që postojnë “yjet” e Instagramit
Njihni Vlerat e Çajit të Farave të Linit për Diabetin
Njerëzit “e thjeshtë” që u bënë sundimtarë
Shkencëtarët më në fund zbulojnë shkakun e flokëve gri: Stresi nuk është fajtor, por…
Djali 10-vjeçar la shtatzënë 13-vjeçaren, analizat: Ai nuk mund të bëhet baba, vajza: Vetëm atë kam pasur
Si e zgjedhin meshkujt gruan me të cilën duan të martohen
Dua Lipën dhe Bebe Rexhën i bën bashkë në një skuadër “The Voice” në Amerikë
Shenjat Që Lajmërojnë Probleme Të Mushkërive nga AgroWeb më 21 Janar 2020
Pritet të rikthehen në qiell avionët “737 MAX” në mesin e 2020’ës
Shkencës: Qeshni me partnerin, marrëdhënia juaj bëhet më e fortë
Vaji i Xhenxhefilit – Si të Përgatisni Kurën e Përjetësisë
6 mënyra për t’u shëruar nga trauma emocionale
Studimi: Burrat që kontrollohen nga gratë jetojnë më gjatë!
Kontrolla mashkullore per parandalimin e shtatzanisë
Si e paramendojnë meshkujt femrën ideale
Nëse i heqni qimet e hundës mikrobet dhe grimcat pranë folikulave mund të futen brenda dhe të shkaktojnë infeksion
8 të vdekur në 10 ditë, Greqia në alarm nga gripi
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari