Lifestyle
Në ç’kohë dhe në ç’mënyrë duhet të pimë ujë?
Studimi që tronditi botën e psikiatrisë
Gurët në tëmth, pse shkaktohen?
Qëndrimi jashtë mund të ulë rrezikun nga diabeti
Parashutisti lëshohet shumë afër sipërfaqes malore, me shpejtësi të ‘qafë-thyerjes’ (Video)
Hemorroidet, çfarë e ndihmon vuajtjen?
Dietë e lehtë me molla dhe dardha
Roboti ‘getopard’ bën gjueti edhe në errësirë, ia tejkalon njeriut me shkathtësi fizike (Video)
Rritje e ndjeshme e rasteve të ekzaminuara me MRI
Vazhdimisht ju dalin puçrra në fytyrë? Urgjentisht pushoni t’i bëni këto gjëra!
Metoda e çmendur e pastrimit të veshëve me qiri
Shikimi i dobësuar ka lidhje me dobësimin e mendjes së kthjellët?
Çka i bën stresi organizimit tonë
Nxehtësia e lartë shkaktoi fenomenin e rrallë, sipërfaqja e detit nisi të ndriçohet (Foto)
Analiza e intolerancës ushqimore – Cilat janë mundësitë e tij dhe për çfarë duhet të tregohemi të kujdesshëm?
Çiftet që shpenzojnë më shumë në dasmë, më të prirë të ndahen
4 arsyet përse keni probleme me kapsllëkun më shpesh gjatë verës dhe jo në dimër
Këto ushqime nuk bën të ruhen në frigorifer me ngrirje të thellë, më mirë hidhini poshtë
Pasurinë e ëndërrojnë të gjithë, por fituesja e lotarisë në Kanada i dhuron të gjitha
Për rritje të koncentrimit përdorni këto ushqime
Temperaturat e larta në Britani të Madhe, shkrihet asfalti – kamioni ngec në mes të rrugës (Foto)
Doktoreshë Valbona Gashi flet për alergjitë e stinës së verës (Video)
Goditet nga vetëtima, bie prej malit dhe mbijeton – shpëtimi tij kryhet në mot shumë të vështirë (Foto)
40 për qind e kancereve ndërlidhen me mbipeshën
Sëmundje apo stres? 10 simptomat që s’do t’i mendonit kurrë
Vetëm për një foto rrezikuan jetën, çifti ukrainas kritikohet për veprimin në Karaibe (Foto/Video)
Shikon shpesh të njëjtin person në ëndërr? Ka një mister që duhet ta dish
Ndjekësi i gjarpërinjve shfaqi imazhin e hapësirës me shkurre, ku ndodhet një reptil i rrezikshëm – shikuesit po e kanë të pamundur ta gjejnë (Foto)
Ata që qajnë kanë karakter të fortë
Përse flemë? Do habiteni me përgjigjen
Tri vite më parë kishte blerë shtëpi dhe 16.5 hektarë tokë, tani e kupton se brenda kësaj prone gjendet miniera e arit (Foto)
Prostata, si ndikon në jetën seksuale të mashkullit
Çifti i sapomartuar i shpëton vdekjes, një pemë gjigante për pak sa nuk bie mbi ata (Video)
Në Kosovë aplikohet metoda revolucionare ndërkombëtare në rigjenerimin e lëkurës dhe flokëve!
Dhimbjet e mesit: Rreziqet dhe disa këshilla si të shpëtoni prej tyre
Xixëllonja që përpiu, ia ndriçoi bretkosës tërë trupin (Video)
Të humbësh peshë pa dietë është e mundur, ja se si
Vendosin ta rinovojnë tualetin, çifti bashkëshortor gjejnë në mure fotografinë dhe mesazhin e fshehur 23 vite më parë (Foto/Video)  
A jeni ju shkaktari që fëmija “ha” emocionet e veta?
Në Kuvend u mbajt performancë artistike e artistit Sislej Xhafa
Bie ‘shi i kuq’ banorët frikësohen se mund të jetë ndonjë ogur i keq (Video)
Miss Bum Bum: Nëse kjo Kombëtare e fiton Botërorin, unë do të zhvishem
Gruaja zbulon arsyen pse e tradhtoi burrin për tri vjet rresht
Vetëm shpëtimtarja e vërejti fëmijën që po mbytej në ujë, derisa pishina ishte plot me njerëz (Video)
Verifikoni edhe ju: Vagjina e cila është krejtësisht në rregull ka këtë aromë – të gjitha të tjerat janë sinjal për alarm
Pesimizmi nuk është krejtësisht i keq
Përpirja e tabletave pa ujë mund të jetë shumë e rrezikshme
Vëllezërit që shndërrojnë drurin në llamba artistike (Video)
Forma e thonjve zbulon çfarë personi jeni: Nëse janë në formë katrori, ju jeni lider i lindur, por nëse është në formë trekëndëshi…
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari