Lifestyle
​Ja sa shpesh duhet bërë seks për efektshmërinë optimale të shëndetit (Foto +18)
Ëndrrat e ndaluara seksuale të meshkujve
Kunati më ngacmon!
Si mund të lini duhanin me ndihmën e limonit?
Godet policin në testikuj dhe i ofron seks oral që ta lirojë
Pse çdo grua e martuar tradhëton?
Shprehi të këqija që mund të shkaktojnë depresion
Dhjetë të vërteta që nuk njihen për shampon
Hormonet e stresit – si krijohen dhe si e drejtojnë organizmin tonë
Shokët e fëmijërisë martohen pasi njëri ishte bërë femër (FOTO)
Mëso faktet më tronditëse rreth seksit
Si ta kuptosh që ke gjetur të duhurin. Sipas specialistëve të marrëdhënieve
Hudhra ngadalëson plakjen dhe mbron trurin nga sëmundjet
Cikli menstrual – pasqyrë e shëndetit tuaj
Ja përse ky do të jetë viti i vaginave
Pesë sinjale që brenda një muaji mund të pësoni sulm në zemër!
Mësoje stilin më të paparë si të çosh në orgazëm të dashurën
Studimet: Ambicia dëmton zemrën tuaj, nuk iu bën të suksesshëm dhe as të arrini diku në jetë
Një Meteor është parashikuar se me datën 10/04/2015 mund të shkatrroj tërë botën (Video)
Shenjat që tregojnë se keni gjetur shpirtin tuaj binjak
“Selfie” i erdhi për koke! (Video)
A e dini sa sekonda zgjat një ëndër me seks?
Kamboxhia, atje ku virgjëria shitet për 1,500 dollarë
A je gati të bashkëjetosh?
Pornostarja shqiptare: Meshkujt shqiptarë të dobët në seks, dua t’i mësoj (Foto +18)
Sa herë masturbon kur sheh këto modele femrash?
Autizmi: shenjat paralajmëruese që çdo prind duhet ti di
Përmes vetëkontrollit të trupit mund të zbulohen shumë probleme
Ja pse gruaja të kërkon seks anal
Çifti kapet duke bërë seks në rrugë (Video+18)
Magji vullkanike
Ja si t’i eliminoni mendimet e këqija
Prej 20 vitesh shkonte shpesh në banjë, ja çfarë i gjejnë mjekët në bark
Si do reagoje nëse të puth kjo vajzë në mes të rrugës?
Gruaja e pa ngopur i kërkon seks cdo ditë, burri kërkon divorcin
Çfarë duhet të dini për gjoksin e një femre
Mamaja refuzon të abortojë beben pa sy
Doni djalë apo vajzë? Dy rregulla seksuale se si ta arrini
Gruaja dënon burrin: Nuk ka seks deri sa…
Optimizmi mbron zemrën tuaj
K*** artificial që të lë shtatzënë (foto)
10 sekretet e pjesës intime të meshkujve
Disa libra të mirë që mund të lexoni gjatë muajit Prill
Shkatërron trupin e saj për t’u dukur si Kim Kardashian (FOTO/VIDEO)
E lë të dashurin me një sms për t’i bërë një shaka 1 prilli, ja përgjigjja e tij…
Nusja kapet mat, ja çfarë i bënte vjehrrës
Kim Jong-un ka një “skuadër grash për kënaqësi seksuale” (Foto+Video)
Nëse dëshiron të “lumturosh” vaginën, lexo këto këshilla
Përse po na bien flokët?
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari