Lifestyle
Pacientit i nxorën nga njëri vesh 22 filtër të pajisjes për dëgjim (Video)
Varësia nga seksi klasifikohet si sëmundje mendore
Fqinjët shpëtuan pesëvjeçarin që ra nga kati i shtatë, duke e pritur me batanije (Video)
Shkrimtarët, më të rrezikuarit nga vetëvrasja
Gurët në tëmth, pse shkaktohen?
Për afro 70 vite nuk i kishte prerë thonjtë, futet në librin e rekordeve Guiness – me thonjtë 9 metra të gjatë (Video)
Teshtima është shkaktare e mbi dy milion përplasjeve me vetura
Tërmeti i Meksikës çon në zbulimin e tempullit të lashtë (Foto)
Kujdes! Heqja e qimeve nga hunda mund të na lë të vdekur në vend
Mycoplasma Genitalium: Çfarë është ky infeksion i sëmundjeve seksuale dhe cilat janë simptomat
Bota kërcënohet nga një virus i rrallë seksual, ja çfarë paralajmërohet
Pastrojeni shtëpinë rregullisht për të gëzuar përfitime shëndetësore
Gjithçka për operacionet në hundë, flet doktori Zgjim Limani
Të izoluar prej 55 mijë vitesh, tani rrezikojnë zhdukjen (Foto)
Xhirim i paparë: Si përhapet kanceri në organizëm (Video)
Imazhe që tregojnë si i kalojnë ditët e nxehta të verës fëmijët e pasanikëve (Foto)
Ajri i kondicionuar, si ta përdorim dhe të shmangim dhimbjen e fytit
Era e fuqishme që përfshiu plazhin, ngriti në ajër dhjetëra çadra (Video)
Koha nuk mund ta shërojë gjithmonë zemrën e thyer
Shtëpia e mahnitshme në vlerë të 1.2 milionë eurove, brenda depos së vitit 1920 (Foto)
Pse meshkujt duhet të hanë sa më shumë fruta të thata?
Dieta mesdhetare mund ta reduktojë humbjen e eshtrave te pacientët me osteoporozë
Kapet në Australi krokodili 4.7 metra që peshon 600 kilogramë – besohet se është mbi 60 vjet i vjetër (Foto/Video)
A janë të rrezikshme puçrrat e kuqe në trup? Ja çfarë thonë ekspertët
Gjyshi 87-vjeçar i ka 346 trashëgimtarë të gjallë nga 13 fëmijët e tij, 127 nipa, 203 stërnipa dhe tre stër-stërnipa (Foto)
Çfarë i bën shëndetit tuaj reaksioni nga pickimi i mushkonjave
“Ndjeja dhëmbët që po mi ngulte në mish”: Modelja e tregon momentin kur u kafshua nga peshkaqeni (Foto)
Përfitimet shëndetësore nga qershitë
Shoferi humb kontrollin mbi timonin gjatë garës në Mal të Zi dhe përplaset në shkëmb – edhe pse i rrokulliset vetura shpëton pa ndonjë lëndim (Video)
Shkalla e indeksit (rrezatimit) ultravjollcë
Jeni kuriozë të dini se kur do të vdisni?
Kamerat filmojnë momentin kur ajsbergu me madhësi të Manhattanit shkëputet në Grenlandë, 10 miliardë tonë akull lundron drejt oqeanit (Video)
Nuhatni njërën ndër këto pesë gjëra dhe menjëherë do të mësoni a ju kërcënon sëmundja e rrezikshme
Hëngri 50 speca djegës për 68 sekonda, kinezi fiton monedhë ari 24 karatë
Vajzë apo djalë? Zbulo se çfarë gjinie është bebi juaj pa shkuar tek mjeku, testi 100 përqind i saktë
Macet e një qendre në Japoni reaguan njëherësh, pak sekonda para se të nisë tërmeti (Video)
Organizata Botërore e Shëndetësisë e liston varësinë nga seksi si çrregullim të shëndetit mendor
Kërcimi në liqe mund të kishte përfundim jo të mirë, si pasojë e gurëve të shembur nga shkëmbi (Video)
Hetem Ramadani: Të gjithë kemi mundësi të jetojmë 140 vjet, kështu
Motoçiklisti ndaloi i tmerruar, kur poshtë ulëses i doli një kobra (Video)
Këto janë shenjat që po pini shumë kafe: Kushtoni kujdes që të mos e dëmtoni organizmin!
Njeriu i dytë më i mençuri në botë thotë se këto “ilaçe truri” e kanë bërë më të zgjuar
​Foshnja mbijeton e varrosur për 9 orë në SHBA
Nga këto ushqime penisi do t’ju bëhet i fortë si guri!
Peshkun që kishte rënë në grepin e saj, ia gëlltiti peshkaqeni gjigant (Video)
Shëtitja në park i zvogëlon rreziqet e sëmundjeve të zemrës
Banorët e një fshati në Tajlandë habiten kur në fusha gjejnë aeroplanin Boeing 747, më vonë e kuptojnë se pronari i tokës e kishte blerë në ankand (Foto)
A konsumoni mjaft hekur?
Mos e bleni më: Me këta tre përbërës mund të përgatisni viagra natyrale në kushte shtëpije
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari