Kuriozitete
Kjo mësuese e mori nxënësin në shtëpi për seks
Studimi tronditës: Toka është futur në fazën e shfarosjes
Një aksident horror dhe një foto prekëse
Gruaja që u “varros” nga ariu: Më ruajti për vaktin tjetër [Video/ Pamje shqetesuese]
Plas seksi në mes të Romës (FOTO)
PO NDODH: Pallim LIVE në Big Brother (Foto +18)
Seks në pishinë, burg për çiftin (+18)
Çka po ndodh në Serbi? Shfaqet një pamje misterioze! (VIDEO)
Rrëfimi i babait që vrau të birin: Na rrihte çdo mbrëmje
Daja, dhuratë 1 striptiste nipit 5-vjeçar
Dy serb rrahen mes vete, në rrahje janë përfshi edhe grat e tyre
Babai i hedh vajzës acid në fytyrë
Ia fik cigaren gazetares në fytyrë (video)
Video që përloti mbi 10 Milion njerëz, ja pse (VIDEO)
A dëshironi një punë që paguhet 20 mij euro në muaj? Apliko por shiko njëherë rreziqet (VIDEO)
Kot nuk thonë se Zoti i ruan fëmijët (Foto)
Ja si vlerësohet gjoksi i një femre (video)
Këta janë shqiptarët në majën e shkencës bërthamore të botës Dita e revolucionit të fizikës
Thyen penisin: Dëgjova krisjen dhe shpërtheu gjaku (Foto)
Zgjidhet problemi i parkimit (VIDEO)
Gazetari budalla tenton të intervistojë të vdekurin (Video+18)
Paradite në korin e kishës, pasdite seks në trotuar +18
Adoleshenti përdhunon ish të dashurën me katër shokët e tij
Pallohen në mes të rrugës, largoni fëmijët për të shikuar (+18)
VIDEO: Motra takon njeriun që transplantoi ftyrën prej vllaut së vdekun! (Video)
Pëson sulm në zemër teksa bënte seks në publik (Video +18)
E tmerrshme: Fëmija mbahej i lidhur me litar për qafe (Foto)
Meksika prodhon vodka me shqiponjën dy krenare
7 pyetjet që ju tregojnë se a do bëheni ndonjëherë i pasur ?
Vdesin duke bërë seks në makinë, ja arsyeja
Kqyreni qysh polici e godet karate shoferin e dehun!
Seks në mes të një rrugë në… (Video+18)
Seks oral në stacionin e metrosë, po u kap çifti rrezikon burgun (Foto)
Vogëlushi që përloti të gjithë klientët e restorantit (Video)
Shtëpi ne jug të Italisë për vetëm për 99 cent! (VIDEO)
Bëri seks treshe me ushtarët dhe i denoncoi për përdhunim
E qëlloi me çekan në kokë, sepse e kaloi rrugën në dritë të kuqe! (Foto)
Menduan se ishte naftë, por kur u afruan gjetën diçka tjetër (Video)
Fjaloset me gruan, e krijon motoçikletën prej drurit (FOTO)
Njihuni me 16 njerëzit që kanë fuqi superheronjsh
Ky propozim prekës do ju bëjë të lotoni (Foto)
Hajduti më i keq i të gjitha kohërave vjedh i-Pad live në TV (VIDEO)
Profesori i detyron studentët të zhvishen për provim (Foto)
Nën lëkurën e fytyrës sonë rriten gjallesa mikroskopike!
Kjo grua, është q*** me burrin e shoqes së saj
Ja pse ne meshkujt kemi dëshirë të zgjasim penisin
Po vjen transplanti i kresë. Ky asht vullnetari i parë (Foto)
Gjendet i vdekur burri që i prenë penisin
Çdo ditë sherr me gruan, shkon me dëshirë në burg
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari