Kuriozitete
Rrëfimi i babait që vrau të birin: Na rrihte çdo mbrëmje
Daja, dhuratë 1 striptiste nipit 5-vjeçar
Dy serb rrahen mes vete, në rrahje janë përfshi edhe grat e tyre
Babai i hedh vajzës acid në fytyrë
Ia fik cigaren gazetares në fytyrë (video)
Video që përloti mbi 10 Milion njerëz, ja pse (VIDEO)
A dëshironi një punë që paguhet 20 mij euro në muaj? Apliko por shiko njëherë rreziqet (VIDEO)
Kot nuk thonë se Zoti i ruan fëmijët (Foto)
Ja si vlerësohet gjoksi i një femre (video)
Këta janë shqiptarët në majën e shkencës bërthamore të botës Dita e revolucionit të fizikës
Thyen penisin: Dëgjova krisjen dhe shpërtheu gjaku (Foto)
Zgjidhet problemi i parkimit (VIDEO)
Gazetari budalla tenton të intervistojë të vdekurin (Video+18)
Paradite në korin e kishës, pasdite seks në trotuar +18
Adoleshenti përdhunon ish të dashurën me katër shokët e tij
Pallohen në mes të rrugës, largoni fëmijët për të shikuar (+18)
VIDEO: Motra takon njeriun që transplantoi ftyrën prej vllaut së vdekun! (Video)
Pëson sulm në zemër teksa bënte seks në publik (Video +18)
E tmerrshme: Fëmija mbahej i lidhur me litar për qafe (Foto)
Meksika prodhon vodka me shqiponjën dy krenare
7 pyetjet që ju tregojnë se a do bëheni ndonjëherë i pasur ?
Vdesin duke bërë seks në makinë, ja arsyeja
Kqyreni qysh polici e godet karate shoferin e dehun!
Seks në mes të një rrugë në… (Video+18)
Seks oral në stacionin e metrosë, po u kap çifti rrezikon burgun (Foto)
Vogëlushi që përloti të gjithë klientët e restorantit (Video)
Shtëpi ne jug të Italisë për vetëm për 99 cent! (VIDEO)
Bëri seks treshe me ushtarët dhe i denoncoi për përdhunim
E qëlloi me çekan në kokë, sepse e kaloi rrugën në dritë të kuqe! (Foto)
Menduan se ishte naftë, por kur u afruan gjetën diçka tjetër (Video)
Fjaloset me gruan, e krijon motoçikletën prej drurit (FOTO)
Njihuni me 16 njerëzit që kanë fuqi superheronjsh
Ky propozim prekës do ju bëjë të lotoni (Foto)
Hajduti më i keq i të gjitha kohërave vjedh i-Pad live në TV (VIDEO)
Profesori i detyron studentët të zhvishen për provim (Foto)
Nën lëkurën e fytyrës sonë rriten gjallesa mikroskopike!
Kjo grua, është q*** me burrin e shoqes së saj
Ja pse ne meshkujt kemi dëshirë të zgjasim penisin
Po vjen transplanti i kresë. Ky asht vullnetari i parë (Foto)
Gjendet i vdekur burri që i prenë penisin
Çdo ditë sherr me gruan, shkon me dëshirë në burg
Copëton me thikë të dashurën e tij dhe i ha organet e saj! (FOTO)
Video shokuese në Bamboo Bar: Ja then kafkën me grusht dhe e len t’vdekun n’vend
Ky është njeriu që zbriti në “Portën e Ferrit” (Foto)
Tendenca e re e femrave: Meshkuj barkmëdhenj e kanë dhe atë ‘mikun’ e madh
Shkarkohet mësuesja e gjimnazit: Video seksi, orgji me nxënsit
Ky djal s’është aspak mirë, transformon veten me vaj dhe alkool (Foto)
Vjehrra tenton t’i presë kokën në gjumë
Si mund ta bëjnë këtë? Një rast horror skllavërie KUJDES: PAMJE SHQETESUESE +18
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari