Eros
Dr. Adem Harxhi: Përdoreni, ndryshe e humbët (+16)
A e dini sa e thellë është vagina? (Foto)
Si të veproni nëse ju mbetet kondomi brenda
Rrëfehet 28 vjeçari: Gruaja më zuri në flagrancë me tjetrën dhe më pas bëri seks me tre meshkuj të panjohur, por tani unë… (Foto)
Eskorta e luksit/ Rrëfimi i pazakontë i Simonës: Shkoj me ‘babusha të pasur’ dhe nuk kam nevojë për punë!
I dashuri im është gjithmonë i lodhur për seks, por…
“Bëjë seks me burrin e vajzës” rrëfehet 47 vjeçarja
Pse meshkujt ‘mbarojnë’ për seks anal… me femrat +18
Doni të dini si është super-vagina? Jua mëson Jena!
Sprai për penisin që zgjat 10-fish marrëdhënien seksuale, ja për sa mund ta blini +18
Triologjia e seksit anal/ Udhëzues për një kënaqësi të madhe dhe të shëndetshme +18… (Foto)
Burrat që kanë këtë formë të organit gjenital rrezikohen nga ky lloj kanceri
Doktoresha ndahet nga i dashuri: Më tha se vagina ime…(Foto)
“Do të jap virgjërinë time”, 15-vjeçarja nga Berati ofrohet për para, arsyeja e trishtë (Foto)
Në një galeri të vetme, këto janë dashnoret e politikanëve shqiptarë (Foto)
Seks gjatë orarit të punës: Nëpunësit civil kapen në aksion, kërcënohen me përjashtim nga puna (Video)
“Nuk do të bëj më seks të keq” (Foto) +18
Ja dëmet e shkaktuara nga seksi anal… do t’ju pataksin! +18
Skandaloze! Beogradi, ‘strofulla’ ku turistët kryejnë seks me kafshët
Daqiq nuk di anglisht, por shikoni si këndon turqisht para Erdoganit (Video)
Piknik dhe çmenduri: Festivali i seksit ‘Teddy Bare’ në SHBA (Foto +18)
Kapen duke bërë seks të hapur në rrugë, çifti filmohen dhe ia postojnë videon (Video, +18)
Trondit 27-vjeçarja: Po bëj seks të çmendur me tre kolegë, por i dashuri…
“S’dalim dot në ballkon se shohim këta duke kryer marrëdhënie”, çifti në Fier (Foto +18)
‘Ishte i pari për mua, më bleu iPhone’/ Rrëfimi i vajzës nga Laçi për lidhjen me burrin e martuar…
Pozicionet seksi/ I hipi të dashurit sipër, detaji i këtyre fotove ka bërë bujë në internet… +18
I thotë të dashurit se është me shoqen, i riu e kap ‘mat’ me dy djem
“Dashnori i mamit zhvishej para meje”, vajza nga Shkodra rrëfen tmerrin pas vdekjes së babait
Këtë lloj të femrave meshkujt e tradhtojnë më së shumti
Për orgazëm më të mirë, kjo është koha e duhur për seks
A është ky filmi i parë shqiptar me pullë të kuqe?
Çfarë duhet të dini për seksin pas lindjes
Seksi më i shtrenjtë i të gjithë kohërave
“Si gënjeva për virgjërinë për t’u martuar në Australi”, vajza nga Shkodra tregon vuajtjet që kaloi
Rrëfehen prostitutat online: I gënjenim familjarët, mora dhe motrën në punë
8 gjëra për të cilat meshkujt “luten” që femrat mos i bëjnë në shtrat +18
Ja një metodë e re për të zgjatur penisin, flet njeriu e zgjati të vetin
“S’ka ngel njeri pa e q** në Shkodër”, flet “virgjëresha” që i dolën bisedat erotike: Ma ka bërë … (Foto)
Vaginat që kushtojnë miliona dollarë. Yjet hapin këmbët dhe …‘zogu’ del në shesh (Foto +18)
Kështu mund ta kuptoni nëse një femër sapo ka bërë seks
‘Do bëjmë seks tresh me burrin tim’/ Parukierja e Divjakës një ‘lubi’ seksi, i propozon vajzës në Instagram… (Foto)
Rrëfehet 31 vjeçari: Punoj jashtë vendit dhe kur vij dua të bëj seks me gruan, por ajo…
Hajni shkon për të vjedhur por e lë përgjysmë për të bërë seks (Video)
Seks, drogë, orgji. Njihuni me prostitutat e dy shekujve (Foto )
Mësuesja zihet duke bërë seks me nxënësin e saj (Foto)
Vera e ‘çmendur’, çiftet që u kapen mat duke bërë seks në plazh (Foto +18)
E kapi gruan me një tjetër, reagimi i burrit pasi pa videon
Kujdes/ Nami në Sardenjë: Turistet zhvishen plotësisht për … (FOTO+18)
Modelja shqiptare i kërkon djalit 200 euro për shërbimin (Foto +16)

ARRIVALS

TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
WK404ZurichESTIMATED
N99342Karpathos Island AirportESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED

DEPARTURES

N99341StockolmSCHEDULED 06:00
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
WK405ZurichESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED