Tech
Kush janë pretendentët kryesorë për blerjen e Telekom Albania?
Facebook teston butonin e tërheqjes së mesazheve në Messenger
OnePlus 6T debuton më 30 Tetor
Intel prezantoi gjeneratën e 9-të të procesorëve Core i5, i7 dhe i9
Facebook prezantoi Portal, një ekran i cili kontrollohet me zë
Çekia, Irlanda, Finlanda dhe Suedia kundër taksës dixhitale Evropiane
Google ka ekspozuar të dhënat personale të 500 mijë përdoruesve
iOS 12.0.1 adreson problemet me Wi-Fi dhe karikimin në iPhone XS
Ora 300 dollarëshe e Garmin mban bateri për 14 ditë
Asus prezantoi Chromebook e rangut të mesëm me C423
Posta e Kosovës në vështirësi financiare
Google do të mbajë 10 aktivitete për prezantimin e Pixel 3
Operatorët Kosovarë të telekomunikacionit preferojnë shtyrjen e zbatimit të kodit +383
Microsoft ripublikon Përditësimin e Tetorit 2018
Plani i ICANN për të rritur sigurinë e regjistrit të internetit, përdoruesit mund të hasin probleme me aksesin në internet
Galaxy Note 9 shkëlqen përballë iPhone XS Max në jetëgjatësinë e baterisë
Nokia 3.1 Plus ka ekran 6-inç dhe dy kamera të pasme për 159 euro
Së shpejti Shqipëria me regjistër elektronik të markave e patentave
Huawei investon 145 milion dollarë në biznesin cloud në tre vitet e ardhshme
Facebook ka mbyllur 800 faqe spami me sfond politik
Njihuni me Mate 20 Pro, flagshipi i Huawei që duhet të frikësojë Apple dhe Samsung
Ekonomisti që parashikoi krizën financiare të 2008-ës thotë se Bitcoin është nëna e të gjitha mashtrimeve
Përmbajtja ishte kryefjala e Konferencës së Marketingut Dixhital AllWeb Albania
Telekomi Gjerman do të ofrojë 5G për 99% të popullsisë deri në 2025
App Store dominon Google Play në të ardhura, e kundërta për numrin e shkarkimeve
Ja sesi të mësoni nëse jeni prekur nga hakimi i Facebook muajin e kaluar
Snapchat drejtohet nga shfaqjet televizive dhe dokumentarët për të joshur përdoruesit e rinj
Samsung Galaxy A9 është telefoni i parë me katër kamera i kompanisë
Monedhat kriptografike vijojnë me rënie, tregut humbet edhe 6 miliardë dollarë të tjerë
Instagram teston një mënyrë të re shfletimi
Me lançimin e fotove 3D Facebook premton demokratizimin e përmbajtjeve VR
Çfarë sasie interneti konsumojnë videot e Youtube?
Telefoni me palosje i Samsung do të sillet edhe si tablet
Mbyllen bastet sportive, mbeten basti online
Adoptimi i iOS 12 arrin në 50% në 23 ditë
Më në fund Fortnite për Android i disponueshëm për të gjithë përdoruesit
Cilët janë aplikacionet më të mirë të e-mail për Android dhe iOS?
Razer prezantoi gjeneratën e dytë të telefonit të lojërave
Dropbox skanon tekstin në imazhe
Përdoruesit të pakënaqur me “notch” e Pixel 3 XL, Google do të ofrojë një opsion për ta fshehur
For Honor numëron 15 milion lojtarë aktivë
Telekomi i Italisë ofron internet 100Mbps për 2,500 lokalitete në mbarë vendin
AKEP: Janë verifikuar faqet të cilat bëjnë publicitet lojërave të fatit
Deutsche Telekom do të lançojë rrjetin e parë 5G në Evropë në 2020
Monedhat kriptografike humbasin 13 miliardë dollarë në vetëm 3 orë
Çipi i ri i inteligjencës artificiale të Huawei përfaqëson ambiciet globale të Kinës
Ata (s)ishin pesë
Shitja e Telekom Albania, Deutsche Telekom ende ska marrë vendim
Marjola Xhelili nga Vodafone Albania vjen në skenën e AllWeb Albania
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari