Tech
Aeroplani bën ngritje vertikale
ÇMENDURI SHQIPTARE: Benzi i transformuar në triçikël ka çuditur gjermanët e gazetës Bild
Facebook Messenger arrin 1 miliard shkarkime në pajisjet Android
Mustafa: Do ta ndali rënien e Valës
Amazon nën hetim nga BE
Shkencëtari zviceran shpallet “Zbulues i vitit 2015″
BEST BUY AWARD e konfirmon: IPKO, operatori më i mirë për të gjitha shërbimet e telekomunikimit në Kosovë
Facebook sjell lojën e parë në aplikacionin Messenger
Robotë që rrëzohen, videoja më gazmore që mund të keni parë (Video)
iPhone do mbajë mend sa herë bëni seks
Koenigsegg Regera kushton mbi 2 milionë euro
Volvo sjell kontrollin e makinave përmes Apple Watch
Me VALA apo IPKO n’deti ?
Android më popullor se iOS
iPhone 6s mund të hidhet në treg më 25 shtator
Përditësohet Facebook Messenger, mund të dërgoni me mesazh një hartë të vendndodhjes suaj
Sulm i madh kibernetik kundër SHBA-së
ADRESARI – Platforma e parë shqiptare në Google Maps
Canonical prezantoi një telefon të ri inteligjent me sistemin Ubuntu
Rrjetet sociale, instrument rekrutimi në IS
Si të fshihni vendndodhjen tuaj nga Facebook Messenger
Recepsionistët zëvendësohen nga robotët
Facebook ofron mbështetje për imazhet në formatin GIF
Zbulohen çmimet e Windows 10
Hedh kompjuterin që kushton 200 mijë dollarë
Dashuria online, rregullat për ta gjetur
Si ta përdorni Facebook pa internet?
Dështon sistemi i vetë-parkimit të Volvo-s, përplasen këmbësorët (Video)
Sa do të kushtojë Sony Xperia Z3+?
Një virus i ri prek aplikacionin Messages në pajisjet iOS (Video)
Apple cilësohet si marka më e vlefshme për vitin 2015
Rusia kërcënon kompanitë amerikane Google, Facebook dhe Twitter
Miqësitë që duhet të eliminoni menjëherë nga Facebook
Prezantohet Samsung Galaxy S6 edge me logon e Iron Man
Një mënyrë e re për të futur makinën në kamion (Video)
Microsoft dhe Xiaomi në garë për të blerë BlackBerry-n
Audi Q5 merr notën maksimale në Crash-Test (Foto/Video)
Samsung Galaxy Grand Neo Plus do të shitet për 157 dollarë
iPhone 5c ndalon një plumb, shpëton një jetë
Mos e shit telefonin tënd, ai ruan të gjithë të dhënat e tua, a e dini pse?
SleepHero, aplikacioni që vë foshnjat në gjumë
Ushtria amerikane ndërton ‘tankun dron’
Facebook vjen me 7 risi!
Shikojeni stilolapsin inteligjent që së shpejti do të jetë në treg (Video)
Bluboo X550, telefoni inteligjent me “bateri gjigande”
Microsoft: Windows 10 nuk do të jetë falas për versione e piratuara
Huawei po zhvillon një sistem të vetin operativ
Google sfidon eBay-n dhe Amazon-in
Roboti deshifron dhe e hap në pak sekonda drynin e koduar