Tech
Lentet e Snapchat tani funksionojnë edhe me macet
HP rifreskon harduerin e brendshëm të laptopëve ZBook
Google dhe Orange do të ndërtojnë një kabull optik nënujor Francë-SHBA me kapacitet mbi 30 terabit
iOS 12 është instaluar në gjysmën e iPhone dhe iPad në përdorim
Si krahasohet Google Pixel 3 me Apple iPhone XS
Aplikacioni i kamerës së Google Pixel 3 do të funksionojë me mikrofonët e jashtëm
Adobe prezantoi Photoshop CC për iPad
Dell prezantoi monitorin e parë në botë 49-inç Quad HD
5 kërcënimet kryesore të sigurisë për 2019-ën
35 vite më parë u krye thirrje e parë nga telefon celular
AKEP kërkon nga portalet të publikojnë NIPT-in ose të mbyllen
Audi dhe Huawei bashkëpunojnë në teknologji autonome për makinat
AMD nxjerr në shitje procesorët me 12 dhe 24 bërthama
Kufjet Surface të Microsoft dalin në shitje më 19 Nëntor
Microsoft premtoi rikthimin e të dhënave të fshira nga Përditësimi i Tetorit 2018
Kush janë pretendentët kryesorë për blerjen e Telekom Albania?
Facebook teston butonin e tërheqjes së mesazheve në Messenger
OnePlus 6T debuton më 30 Tetor
Intel prezantoi gjeneratën e 9-të të procesorëve Core i5, i7 dhe i9
Facebook prezantoi Portal, një ekran i cili kontrollohet me zë
Çekia, Irlanda, Finlanda dhe Suedia kundër taksës dixhitale Evropiane
Google ka ekspozuar të dhënat personale të 500 mijë përdoruesve
iOS 12.0.1 adreson problemet me Wi-Fi dhe karikimin në iPhone XS
Ora 300 dollarëshe e Garmin mban bateri për 14 ditë
Asus prezantoi Chromebook e rangut të mesëm me C423
Posta e Kosovës në vështirësi financiare
Google do të mbajë 10 aktivitete për prezantimin e Pixel 3
Operatorët Kosovarë të telekomunikacionit preferojnë shtyrjen e zbatimit të kodit +383
Microsoft ripublikon Përditësimin e Tetorit 2018
Plani i ICANN për të rritur sigurinë e regjistrit të internetit, përdoruesit mund të hasin probleme me aksesin në internet
Galaxy Note 9 shkëlqen përballë iPhone XS Max në jetëgjatësinë e baterisë
Nokia 3.1 Plus ka ekran 6-inç dhe dy kamera të pasme për 159 euro
Së shpejti Shqipëria me regjistër elektronik të markave e patentave
Huawei investon 145 milion dollarë në biznesin cloud në tre vitet e ardhshme
Facebook ka mbyllur 800 faqe spami me sfond politik
Njihuni me Mate 20 Pro, flagshipi i Huawei që duhet të frikësojë Apple dhe Samsung
Ekonomisti që parashikoi krizën financiare të 2008-ës thotë se Bitcoin është nëna e të gjitha mashtrimeve
Përmbajtja ishte kryefjala e Konferencës së Marketingut Dixhital AllWeb Albania
Telekomi Gjerman do të ofrojë 5G për 99% të popullsisë deri në 2025
App Store dominon Google Play në të ardhura, e kundërta për numrin e shkarkimeve
Ja sesi të mësoni nëse jeni prekur nga hakimi i Facebook muajin e kaluar
Snapchat drejtohet nga shfaqjet televizive dhe dokumentarët për të joshur përdoruesit e rinj
Samsung Galaxy A9 është telefoni i parë me katër kamera i kompanisë
Monedhat kriptografike vijojnë me rënie, tregut humbet edhe 6 miliardë dollarë të tjerë
Instagram teston një mënyrë të re shfletimi
Me lançimin e fotove 3D Facebook premton demokratizimin e përmbajtjeve VR
Çfarë sasie interneti konsumojnë videot e Youtube?
Telefoni me palosje i Samsung do të sillet edhe si tablet
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari