Sport
Zvicra ia kishte ndaluar festimin me shqiponjë katër vite më parë, por Xhaka dhe Shaqiri thyen të gjitha rregullat
Kapiteni Lichtsteiner i del në mbrojtje Xhakës dhe Shaqirit: Ishte më shumë se futboll për ta, festimet me shqiponjë janë të drejta
Munishi: Granit Xhaka është në nivel me Toni Kroosin
E vetmja kombëtare që është rikthyer nga disavantazhi – Zvicra e shqiptarëve po vë standarde në Rusia 2018
Shaqiri pjesë e formacionit të ditës së nëntë të Botërorit
Mediat angleze: Shaqiri dhe Xhaka ja sigurojnë fitoren Zvicrës – dhe Kosovës
Sokolit: Vlera e Xherdan Shaqirit do të rritet në 50 milionë euro
Këpuca që shkeli ëndrrën e Serbisë!
Sokoli dhe Munishi nuk pajtohen për festimet e lojtarëve pas ndeshjes, debat interesant mes trajnerëve
Shaqiri flet pas ndeshjes: Kemi treguar moral të madh, nuk është diçka e re që presin nga unë ta vendosi ndeshjen
Xhaka-Shaqiri, “shqiponja me dy koka” që “çmend” serbët! (Video)
Bomba e Granit Xhakës barazon rezultatin, pasoi festa magjike me shqiponjë!
Super Xhaka, çmend serbët me “Shqiponjën”
Serbia kalon në epërsi ndaj Zvicrës
Roma zyrtarizon Kluivertin, lojtari nënshkruan për pesë vite
Xhemaili: Na duhet ndeshje e përkryer dhe të japim 150 për qind nga vetja
Televizioni argjentinas mban një minutë heshtje pas humbjes ndaj Kroacisë, si shenjë ‘vdekje’ për futbollin e këtij vendi
Nigeri – Islandë, formacionet zyrtare
Real Madridi interesohet për Lozanon
Brazil – Kosta Rika, formacionet zyrtare
Man Utd dëshiron Alban
Tensione te kampi argjentinas, futbollistët nuk duan të drejtohen nga Sampaoli kundër Nigerisë
Fazliu transferohet te Lugano nga Grasshopperi
Dalic: Argjentina nuk ishte e hutuar, ne ishim të shkëlqyeshëm
Motra e Icardit: Nëse do të ishte Mauro, kjo nuk do të ndodhte
Munishi: Trajneri i Kroacisë ia ndërpreu oksigjenin Messit, Kroacia është ekipi më i mirë taktikisht që kam parë ndonjëherë
Lojtarët e Francës dominojnë formacionin e ditë së tetë të Kampionatit Botëror
Trajneri i njohur, Munishi: Mund të më thonë se po bëhem si Mourinho – por me mua si trajner, Kosova do synonte kualifikimin në Botëror ose Evropian  
Pogba: Kante dhe Matuidi i kanë nga 15 mushkri
Performanca e artë e njeriut të ndeshjes, Modric me statistika të shkëlqyera ndaj Argjentinës
Mediat serbe: Behrami dhe Shaqiri futbollistët më provokues në ndeshjen Serbi – Zvicër (FOTO)
Maradona ndez gjithë argjentinasit, puth fanellën e Messit dhe lutet për fitore
Ndajnë drejtësinë në ndeshjet e Kampionatit Botëror, zbulohet shuma që gjyqtarët marrin në Rusia 2018
Tre lojtarët që kanë arritur shpejtësinë më të madhe në Kupën e Botës, Ronaldo “me krahë” i prinë listës
Takohen Juventus dhe PSG, bisedime për tre lojtarë
Formacionet zyrtare: Danimarka – Australia
Trepça ’89 ia jep fletlëshimin Argjend Mustafës, ai mund të luajë me Prishtinën edhe në Evropë
Kovacic: Individualisht jemi më të mirë se Argjentina, por pa Messin
Mourinho: Kroacia ka ekip për ta mposhtur Argjentinën
Ramos: Messi është lojtari argjentinas më i miri në histori
Interi në negociata për Suson
Munishi: Ronaldo po i thyen ligjet e natyrës
Sokoli: Spanja nuk ka siguri dhe me këtë lojë nuk bind për të qenë favorit
Formacioni i ditës së shtatë në Botëror, nuk mungon CR7
Sulmuesi i Marokut, Amrabat: Gjyqtari kryesor i kërkoi fanellën Ronaldos, ky është Botëror dhe jo cirk
Arsyeja pse Ronaldo kishte një qëndrim ndryshe nga lojtarët tjerë gjatë intonimit të himnit kombëtar
Juve arrin marrëveshje me Cancelon
FIFA dënon Serbinë me 10 mijë franga
Fitore e vështirë e Spanjës ndaj Iranit
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari