Sport
Barça mposht me rikthim Sevillan dhe fiton Superkupën e Spanjës, Ter Stegen hero
Bayerni mposht Frankfurtin dhe fiton Superkupën e Gjermanisë
Barça – Sevilla, formacionet e Superkupës së Spanjës
Drita mban seancën stërvitore në stadiumin “Fadil Vokrri” para ndeshjes së Superkupës
Bernardo Silva thellon epërsinë e Cityt ndaj Arsenalit
Liverpool 4-0 West Ham: Notat e lojtarëve, Mane më i miri
Bakayoko mbërrin sonte në Milano, të hënën testet mjekësore te Rossonerët
Honda nënshkroi para gjashtë ditësh si lojtar me Melbourne Victory, ndërsa sot emërohet trajner dhe menaxher i Kamboxhias
Milani dhe Roma në ‘luftë’ për Promes
Valverde për Superkupën ndaj Sevillas: Ndeshje e vështirë, por me padurim po presim ta fitojmë trofeun e parë
Guardiola: Emery do ta kthejë Arsenalin në luftë për tituj
Gattuso: Milani është në rrugën e duhur
Trashëgimia e Behramit s’është çokollatë e Zvicrës, ajo është e madhe dhe e fortë
Maldini: Milanit i duhet kohë për tu rikthyer në nivele të larta
Milani i bashkohet garës për Martialin
Zyrtare: Sturaro te Sportingu, por transferohet vetëm pasi të shërohet nga lëndimi
Real Madridi fiton trofeun Bernabeu pasi mposhti Milanin
Interi mposht Atletico Madridin në International Champions Cup
Tuchel: Neymari është një artist kreativ, do ta lejoj ta bëjë lojën e tij
Vieira: Balotelli dëshiron të largohet nga Nice
Torino refuzon ofertën e Napolit për Belottin
Drejtori sportiv i Interit, Ausilio: Modric? Do të shohim
Granit Xhaka caktohet njëri nga zëvendëskapitenët e Arsenalit
Chelsea i Sarrit e nis sezonin e ri me fitore bindëse në udhëtim te Huddersfieldi
Iniesta dhuron magji tek goli i tij i parë në Japoni, driblon me mjeshtëri një mbrojtës dhe pastaj edhe portierin kundërshtar  
Cassano: CR7 do të shënojë 40 gola, Juve e ka Scudetton deri më 2022
Mariano: E vështirë t’i thuhet “jo” Realit
Pogba: Gjithmonë do të jap më të mirën
Federata Spanjolle lejon zëvëndësimin e katërt në ndeshjet e Superkupës
Vajzat tona, ambasadoret më të mira – Arineta rrëfen rrugën drejt majave të botës
Keita Balde shumë afër Interit
Rritje page dhe qëndrim, apo kalim te Interi? Mediat italiane dhe ato spanjolle në ‘luftë’, vikendi vendos të ardhmen e Modric
Shumë arsye për të besuar se ky është Atletico Madridi më i fortë i dekadës së fundit – Blerja rekord, yjet e ‘blinduar’ dhe trajner të madh
Andre Silva afër largimit drejt Sevillas
Manchester United e nis me fitore sezonin e ri, Pogba dhe Shaw fusin në ‘kurth’ dhelprat
Pjanic dhe Alex Sandro me kontrata të reja te Juventusi
Barcelona duhet ta falënderojë Evertonin, 52.6 milionë euro në arkat e klubit prej blerjeve dhe huazimeve të bëra nga anglezët
Manchester United 2-1 Leicester, notat e lojtarëve: Pogba dominon, Mata dhe Shaw e ndihmojnë
Arbër Zeneli e nis me super gol sezonin e ri
Monaco nuk e fton Keitan, gati transferimi te Interi
Perisic përgënjështron mediat spanjolle, etiketon Modricin në foton me Brozovicin dhe Vrsaljkon
Distria Krasniqi fiton medaljen e bronztë në Grand Prix Budapest
Real Madridi i ofron Modricit rinovim kontrate me dyfishim page
Klopp: Shpenzimet ishin të pashmangshme, do përpiqemi ta fitojmë titullin
Sturaro transferohet te Sportingu, bindet nga fjalët e Ronaldos
Mariano Diaz nuk pranon të rikthehet te Reali si zëvendësues i Benzemas
Sot pritet të mbahet takimi i shumëpritur Modric-Perez
Sevilla afër nënshkrimit me Andre Silvan
Interi ka marrëveshje me Modricin, e pret takimin e tij me Realin
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari