Sport
Cuadrado lëndohet me Kolumbinë
Kur Messi luan me Real Madridin kundër djalit të tij Thiagos, humb në PlayStation derbin El Clascico (Foto)
Kosova U-21 merr një barazim pa gola kundër Azerbajxhanit në Baku
Kosova U-21 merr një barazim pa gola kundër Azerbajxhanit në Baku
Analizë: GrazieGigi – Faji është i Venturas dhe pikë!
Agjenti i Buffonit: Trishtimi është i madh
Fenerbahce shfaq interesim për Evran
Atletico Madridi ëndërron Ozilin
Sadiku: Jam i lumtur që te kombëtarja kam lojtar si Roshi e Grezda
Lojtarët suedez nuk thyen vetëm zemrat e tifozëve italianë, por edhe studion e Eurosportit në San Siro (Video)
Eliminimi i Italisë në faqet e para të shtypit sportiv (Foto)
Ventura: Dua t’i kërkoj ndjesë italianëve për rezultatin, por jo për impenjimin në fushën e lojës
Ujkani: Nuk ishte dita ime, por e Kosovës po
Trajneri i Letonisë: Kosova luajti mirë, këta dy futbollistë më pëlqyen shumë
Festa e Kosovës në zhveshtore pas fitores (Video)
Buffon mes lotësh konfirmon largimin nga kombëtarja: Kemi krenari dhe forcë, Italia do ngritet (Foto/Video)
De Rossi u tregua i madh gjatë ndeshjes, refuzoi të nxehej – trajnerit i tha të fusë Insignen (Video)
Ventura jep dorëheqje nga Italia
Trajneri i Suedisë nuk përjashton mundësinë që Ibra të kthehet për Botëror: Do ishte fantastike
Buffon në lot pas eliminimit (Video)
Italia mbetet jashtë botërorit, këto janë 29 kombëtaret e kualifikuara për Rusi dhe tri tjerat që presin për ‘biletë’ (Foto)
‘Ciao Italia’, Azzurët mbeten pa Botëror! (Video)
Kosova fiton dramën e shtatë golave ndaj Letonisë (Foto/Video)
Shqipëri e fortë përballë Turqisë, fitore me 10 lojtarë në Antalia (Foto/Video)
Prishtina ndërpret hovin e Rahovecit, merr lidershipin në IP Superligën e basketbollit (Video)
Lojtarët e Shqipërisë fishkëllehen nga tifozët turq (Video)
Dardanët dhe koreografia e tyre janë gati për ndeshje ndaj Letonisë (Foto)
Atletico mendon të huazojë Torresin, Newcastle shfaq interesim
Spalletti: Interi i këtij sezoni është ndryshe, Skriniar kampion
Strakosha kalon lëndimin, i gatshëm për derbi
Turqi – Shqipëri, statistikat e përballjeve mes dy shteteve
Nëntë gjigantët evropian në ‘luftë’ për Goretzkan
Osvaldo: Më pëlqen të pi uiski, cigare dhe të bëjë rok, nuk pendohem se jam pensionuar nga futbolli
Spalletti: Nuk jam i befasuar nga fjalët e Joao Marios
Benzema: Presioni te Reali është shumë i madh, jam mësuar
Itali – Suedi, formacionet e mundshme
Vokrri: Pas përfundimit të zgjedhjeve lokale do të bisedojmë me kryetarët e komunave për investimet në stadiume (Video)
Mangala dhe Vermaelen në radarin e Interit
Capello: Ancelotti është njeriu i duhur për Italinë
Federer e fillon me fitore rundin e tetë të mirëve në ATP Finals, mposht Sock
Interi prezent në çdo finale të Kampionatit Botëror që nga viti 1982
Nga Ronaldinho deri te Zamorano: Historia pas çdo zgjedhje të çuditshme të numrit në fanellat e tyre (Foto)
Kroacia nuk befasohet nga Greqia, kualifikohet në Kampionatin Botëror ‘Rusia 2018’
Vettel: Diçka shumë e bukur të shohësh dy Ferrari në podium
Berisha: Përgatitjet për Evropianin e ardhshëm, fillojnë që në sfidën ndaj Turqisë
Panucci: Lojtarët e lënduar duhet ta vërtetojnë dëmtimin te mjeku i federatës
Vettel fiton garën e Brazilit
Arsenali rivalizon Realin dhe Barçën për transferimin e Fekirit
Nëntë rekordet që Messi duhet t’i thyejë para se ta përfundojë karrierën
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari