Showbiz
Këngëtarët dhe artistët që po marrin pjesë në dasmën e Labit
Qëndresa kërcen me vjehrrën, Shyhreti ja këndon këngën adekuate
Labi e hap vetë dasmën, fjalimi i tij emocionon mysafirët
Qëndresa shtatzënë, pret fëmijën e Labit
Kështu duken çifti më i ri i estradës, Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi
9 vite pa “Tanin e Topit”, ja mesazhi prekës i Lorit për ditëlindjen e tij
Këngëtari shqiptar i zhgënjyer…shikoni çfarë shkruan në Instagram!
Vdes aktori i Game of Thrones
Lakuriq nga vaska, ja si e uroi Angela Martini të dashurin e saj për ditëlindje
E godet vetura, Ed Sheeran thyen krahun
Princ Leka e djeg me 'naçut', alkooli 'lumë'
Aktori i njohur dërgohet në spital, pëson aksident me motoçikletë
Ish banorja e Big Brother tregon fiksimin për Noizyn, zbulon detaje nga e shkuara
Këngëtari i njohur kosovar xhiron momentin e një aksidenti teksa digjet vetura
Kjo është shuma marramendëse të cilën “Kemali” me grua paguajnë një vilë me qira
Shikoni çfarë bëjnë në mes të rrugës Marina dhe Getoari
Blerona nxori komplet gjoksin në dasmën e Labit
Rrëfehet Angelina: Kështu u njoha me Haxhi Shalën, kaq vite ishim bashkë, më premtoi…
Për Ledionin është ditë feste, mbush 5 vjet me…
Bleona sapo e “tronditi” këtë të dielë, shfaqet topless!
Rozana Radi tregon se si ngatërroi varrimin e të atit!
Blerona po tërheq vëmendjen në dasmën e Labit
Komentuesi e akuzon për silikon, përgjigja e Arminës është epike!
Elvis Naçi: Myslimanë, katolikë, ortodoksë, ateistë t’ia shtrijmë dorën njëri-tjetrit, shqiptarinë ta çojmë përpara
E pabesueshme, kjo ish-banore e Big Brother pozon nudo!
Vajza e Majlinda Bregut godet sërish, këtë herë…
Seksbomba amerikane mahnit të gjithë, fustani mezi ia mban gjoksin e madh në kontroll
Bora Zemani sapo ndezi rrjetin me fotot e fundit!
Emocionohet këngëtari shqiptar…dëgjon live të rrahurat e zemrës së fëmijës!
Thor tregon muskujt (FOTO)
Rozana Radi tregon sherrin me Fjori Dardhën: I thashë në rregull nuk të vij në dasëm!
Eneda Tarifa zbulon arsyen e largimit nga "Portokalli" pas 1 viti!
Pamje nga dasma e Labit, e merr nusen me tren
Kapen në 'flagrancë' në kontinentin tjetër, çfarë po ndodh mes dy këngëtarëve
Kjo është kënga më e re e Ledrit
Vëllai i saj sot do të festonte ditëlindjen, Barbana Dini do ju copëtojë zemrën më këtë gjest
Rozana Radi i zgjon kujtesën Noizyt, ja çfarë thotë për reperin e njohur
Kjo bombë serbe kalo natën në jahtin e Qazim Osmanit
Sherr mes Amit dhe Ermalit, arsyeja do ju lerë pa fjalë
Kjo ruse po ‘trazon’ Instagramin
Gjithnjë në shëtitje, paguhet nga 900 euro për çdo fotografi të postuar në rrjetin social
Aktoret rrëfejnë përdhunimet dhe ngacmimet seksuale: Weinstein na priste i zhveshur
Aktori flet për largimin nga “Portokalli”: Nuk kthehem kurrë në Top Channel
Tronditëse! Aktorja e lyer me gjak qan për 'beben' e vrarë
Shokon Era Istrefi, var në qafë dy penisë
Ana e errët e Muhammad Ali, gruaja e tij e dytë bën zbulimin shokues
'Vjehrra i piu gjakun', ja vodha zemrën Xhensilës duke i shpëtuar jetën të ëmës
'Mos e bëftë pikën e ajrit', Kush e mërziti Ijen në dasmën e Bes Kallaku
Striptizëm live/ Kush e zhveshi Bes Kallakun para publikut