Showbiz
Cka do t’i dhurojë sonte Rita nuses në Prishtinë ?!
Rita Ora shkëlqen në dasmën në Prishtinë (Foto/video)
Del bashkëpunimi i Tunës me Fatman Scoop (Video)
Një palë të brendshme “Dolce Gabana”, ekspozohen kështu nga Adelina Tahiri (Foto)
Ekskluzive: Rita Ora në Kosovë për dasmën e miqve të saj
Një serbe superseksi që bën tifo për Shqipërinë… (Foto)
Bleona Qerreti futet në MTV
Rita Ora ka gati biletën për ndeshjen Shqipëri –Serbi, vjen në Elbasan Arena (Foto)
Topi i Kombëtares mes këmbëve të Suzanes
Albana Osmani në krahët e Mentor Hazirit (Foto)
Gazetarja seksi shqiptare: Kuqezinjtë i ndez unë! (Foto)
Zhvishet bukuroshja nga Mitrovica për “hir” të Kombëtares (Foto)
‘Victoria’s Secret’ në qendër të kritikave, dështon sërish me fotoshopin (Foto)
S’do ta besoni KUR dhe ME KE ka humbur virgjërinë Kim Kardashian (Foto)
Kjo domate duket si të pasmet e Kim Kardashian (Foto)
Transformimi dramatik i Vin Diesel (Foto)
Zajmina u qon “selam” serbëve: “Frikësohuni nga 11 çunat e Kombëtares” (Foto)
Ju prezantojmë tifozet më sexy të kombëtares (Foto)
Bleona e entuziazmuar për performancën në një ‘Gay Club’ (Foto)
Rita Ora e lumtur a po jo me dashurinë e re? (Foto)
Kylie Jenner shkëlqen me të zeza (Foto)
Demi Lovato, topless për Vanity Fair (Foto)
Vjen Courtney në versionin superseksi (Foto)
Helen Flanagan shfaqet në bikini vetëm 3 muaj pas lindjes
Rihanna del nudo “si ka le prej nane” (Foto+18)
Çfarë të pasmesh! Kot nuk është një nga më të dëshiruarat në botë
I dashuri i ri po e shfrytëzon Rita Orën
Ky mashkull bukurosh po i çmend femrat në rrjet
Kim u tregon fansave: Shtatëzania, përvoja më e keqe e jetës time (Foto)
Eksperimentet e Zanfina Ismailit (Foto)
Ilir Tafa e bind Dino Merlin të vijë në Prishtinë
Luana Vjollca tregon të pasmet seksi (FOTO)
Amy provokon: Thuajse nxjerr “zogun”
Gruaja e Clooney-t i ngre këmbët më shumë se ç’duhet (FOTO)
Albëria: Jam e re, shoqet e mia akoma nuk e kanë gjetur princin
“Godet” sërish Aurela Hoxha /FOTO
Bukuroshja shqiptare del pa brekë (Foto + 18)
Skivi ka pasur seks me këngëtare, nuk mohon se mund të publikojë video (Video)
Stefania nuk përmbahet, nudo dhe superseksi (Foto+18)
A e besoni që dikur e tallnin për pamjen? (Foto+18)
Art Abazi fillon përgatitjet për “Dancing With The Stars” (Foto)
Femra më e bukur në botë që dikur e tallnin për pamjen (Foto)
Braktis futbollistin e Romës se “shihte” ëndrra me Ronaldon! (Foto)
A mendoni që i shkon ky stil Soni Malajt… (Foto)
Usain Bolt, skena të nxehta me “Kallashin” (Video)
Mediat amerikane ia gjejnë të dashurin e ri Ritës (FOTO)
Personat më të rrezikshëm për t’u kërkuar në Google
Demi Lovato gati për “Playboy”
A puthte Blero më mirë dikur a tash? (Foto)
TË FUNDIT