Showbiz
Kishte apo jo mbathje velina e Ermalit? Olti Curri sapo e zbuloi!
Kastro Zizo prek zemrat me urimin e ndjerë për…
Hyrrem kapet mat me të dashurin në hotel
Kjo është “bisha” që po i çmend të gjithë
Çfarë e bëri të përlotej Valbona Selimllarin dhe gjithë 'Dance with me'
Vitet janë ndalur për Mimoza Mustafën ajo shfaqet si vajzë e re
Sinan Hoxha është me fat, sa e bukur duket gruaja e tij
Çfarë po i ndodhë Big Mamës, ky rezultat nuk pritej…
Nihani ndryshon plotësisht pamjen nga seriali, më tërheqëse se kurrë
Besniku i NRG Band harron martesën, fokusohet në projektin e ri
Shokon Ilda Bejleri, kujt po i kërkon ta vrasë…?
Dobësohet Blerona, bëhet çikë superseksi
Na tronditën…Benardi rrefuzon të puthë Xhenin, sqarojnë çfarë ka ndodhur
Ja ku po pushon Ledri Vula
‘Më mungon burri’, ish-gruaja e të ‘burgosurit simpatik’ shpërthen në lot kur flet për tradhtinë
Martohet aktorja e ‘Portokalli’, zbulohet foto emocionuese
Kim feston ditëlindjen duke publikuar foto gjysmë e zhveshur
Jonida Shehu largohet në mes të sezonit nga "Pasditja në Top Channel"!
Blero në pushime luksoze me Afronën, por ai po mërzitet për dikë tjetër
Këto binjake seksi duan 1 burrë të përbashkët, por kanë një kusht …
Dua fiton çmim në “BBC Radio 1 Teen Awards 2017”
Flet aktorja: “Didi do të ishte bërë politikane nëse do të kishte vazhduar “Njerëz dhe Fate”
Blerona publikon foto nga shtrati, habit me pamjen e saj
Këngëtarja shqiptare e nis javën me "sulm", kujt i adresohet?
Zbulohet këngëtarja shqiptare  që vdes për Ledrin
Nard Ndoka 'kapet në flagrancë', biondia në rrugë  i ndryshon ditën
Rudina Magjistari ju tregoi si të bëni foton më të veçantë me vogëlushit tuaj
Këngëtarja Eni Koçi ka bërë një ndryshim të frikshëm
Më keq se kaq…? Velina e Ermalit tregon si do dalë javës tjetër në 'Xing'
Voton edhe familja e Vali Corleones, shenjat e buzëve nuk mungojnë as në vendvotim
Luana e merr seriozisht! Punon gjithë ditën e dielë për…
Kastro Zizo baba për herë të tretë? Ja çfarë thotë kantautori!
Provonon Bora Zemani, del në dritare me…
Flet modelja seksi: Ja skandalet që ndodhin nëpër kompeticionet e bukurisë
Lori Hoxha publikon "treshen e zemrës", ja për kë bëhet fjalë!
Rikthehet Françeska Jaçe! Shikoni sa seksi duket…
Kjo është Melani, vogëlushja e porsalindur e deputetit shqiptar
Ingrit Gjoni më sensuale se kurrë…ja si provokon ndjekësit!
Ditëlindja e Lori Hoxhës nuk përfundoi në një natë…shikoni çfarë surprize i bënë miqtë!
Brenda 15-vjetorit “të bardhë” të vajzës së Fevziut!
Shkatërrohet emisioni në të qeshura, moderatori dhe këngëtarja nuk dinë të ndalen
Andresa xheloze për Arditin, ja çfarë thotë për bashkëshorten e tij
Ardit Gjebrea ju prezanton dy prezantueset e 'Këngës Magjike'
Çfarë po i ndodh moderatorit, kështu nuk e kemi parë asnjëherë Arditin
Bëjini këtë pyetje vetes dhe zbuloni  të vërtetën tuaj
Sadija i tregon Shkëlzen Berishës së çfarë po i ndodh vajzës së tyre adoleshente
Lori Hoxha dhe Alketa Vejsiu ‘përplasin’ gotat, çfarë po ndodh mes ‘rivaleve’
Shokon Enca! Puthje lesbike me…
Kështu dukej Ramiz Lladrovci kur ishte mërgimtar e i ri