Lajmet
Ish-prokurorja Bamieh padit MPJ-në e Britanisë dhe EULEX-in
Viktimat e dhunës seksuale meritojnë drejtësi sociale
Thaçi: Qeveria e përkushtuar për të luftuar terrorizmin dhe ekstremizmin
Shqiptari kapë pamje spektaulare të eklipsit në Mauritani (FOTO)
Psikologët për të dënuarin për terrorizëm: Osmankac ishte i sëmurë mental
Kryeqyteti i Arabisë Saudite nën ujë, shi edhe në Mekë (Foto)
Magjia e qiellit, nesër të gjithë me sytë lart…
Rada kritikon Mustafën dhe Thaçin, për Haradinajn thotë se e mban fjalën
SHBA: Kosova nuk është burim i rëndësishëm i narkotikëve
Cliff u thotë lamtumirë kosovarëve: Mos e humbni sh
Nesër në 23:45 fillon pranvera, eklipsi i Diellit në 9:37
Ndërron jetë 25 vjeçari nga Peja
Ish-komandanti që kërkoi “gjykim special” që në vitin 2007 (Dokument)
E kërcënojnë drenicakun: Na jep 10 mijë euro ose ke pasoja
Mitrovicë, rrihen në mes veti, bëhen për spital
Dy të arrestuar, pasi e detyrojnë një femër të kryej marrëdhënie seksuale
Krasniqi e quan Vllasin komunist jugosllav, mashtrues e gënjeshtar
Kapen në Francë 22 shqiptarë klandestinë në një kamion frigoriferik
Mos i parkoni veturat ilegal, se kështu do të pësoni (FOTO)
Ankesat e banorëve pezulluan aksionin e inspektorëve
1500 nxënës, përfitues të udhëtimit falas në Gjakovë
Nafta, “beteja” shqiptaro-greke. Mbivendosje e zonave të kërkimit në detin Jon  (Foto+Video)
Shqipja gjuha zyrtare në një spital në SHBA (FOTO)
Këto janë 10 kërkesat e serbëve pas takimit të sotëm në Graçanicë
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari