Lajmet
Nisin homazhet për 28 viktimat e Rezallës
Festa e Pashkëve simbol i paqes
Golem, shpërthim me tritol në një banesë, dëmtohen edhe shtëpitë që ndodhen pranë
Koci: Përgjegjës për masakrën e Rezallës gjenerali Lubisha Dikoviq
Ditëve në vijim përkeqësim i motit, më ftohtë me reshje shiu dhe bore
Gjeneral Rama demanton kryeministrin: FSK-ja s’ka nevojë të kërkojë leje për të shkuar në veri
Limaj thërret nga Prizreni: Dilni sa më shumë në protestën e 18 prillit
Berat Buzhala: ‘Dardan, a je tuj pa ti çka po shoh unë’
Liberalizimi i vizave imponon luftën kundër krimit e korrupsionit
Komunistët e Kosovës dhe të Shqipërisë pushkatuan 5 mijë njerëz të Tivarë
Protestë kundër kapjes së shtetit
Arrestohet me 20 kg tritol 24 – vjeçari, vëllai i tij i shiste armë Julian Sinanajt
Minat vrasin tre ushtarë ukrainas
Ja emrat e 21 bashkëpunëtorëve shqiptarë të UDB-së
“Banda e tritolit”, zbulohen 20 kg eksploziv (Foto)
Policia e Kosovës shënon rekord me shqiptimin e tiketave te trafikut
Ja Ilaçet false të prodhuara në Kosovë (Foto)
Publikohen emrat e 21 bashkëpunëtorëve shqiptarë të UDB-së
Fisnik Ismajli: Jam kënaqë me biçikletë të re!
Tregu ditor në Suharekë mbyllet ende pa filluar punën (Foto)
“Jezu Krishti kurrë nuk ka ekzistuar”
Autostrada e Kombit në terr, hajnat kanë vjedhur ndriçimin (Video)
Suharekë: Një person sulmon me sëpatë nxënësit (Video)
ISIS në ndjekje të atyre që veshin farmerka të ngushta dhe pinë cigare (Foto)
Veç pse reagoi ndaj Irfan Salihut, e kërcënojnë imamin e BIK-ut
Forumi i të Rinjve Myslimanë me deklaratë fundamentaliste
Mjekët specializantë paralajmërojnë protesta jo të qeta nëse nuk i marrin pagat
Mediat serbe flasin për imamin, Irfan Salihu (Foto)
Afganistan: Në Kabul sëpaku shtatë të vrarë nga shpërthimi i bombës
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari