Lajmet
Arabia Saudite akuzon Hezbollahun për trafik droge dhe pastrim parash
Meta deklarohet sërish rreth pasaportave shqiptare për kosovarët
Si do të verifikohen në fshehtësi, 750 gjyqtarë dhe prokurorë për pasurinë, lidhjet dhe aftësinë?
Policia franceze ka arrestuar 26 persona për vjedhje dhe zhvatje
Amerikanë dhe serbë bashkë në ushtrime: Rusia ua kujton se ishin të njëjtit që bombarduan Serbinë
Si po e josh Rusia Turqinë me raketa të avancuara?
Përmirësohet shëndeti i nxënësve të Shupenzës, sot pritet të lënë spitalin
Kush është ministri që u paralajmërua publikimi i dosjes në Kuvend
Zhduket pa lënë gjurmë nëndetësja me 44 persona, e gjithë marina në kërkim
‘Lamborghini’ i dhuron Papa Françeskos veturë, ai do ta shes për t’’i realizuar tri projekte
Fundjava, Policia Rrugore gjithë natën në aksion: Falenderim atyre që s’pinë alkol
Nis kriza, mbyllen 30 Call Center të vogla
Gjermania do të rikthejë 14 mijë shqiptarë
Toto Riina, misteret që mori me vete bosi më i madh i mafias
Përleshje në rrugët e Athinës: Sulme ndaj forcave policore
Gjysmë shekulli në burg pa faj
18 rastet kur mund të përfundoni në burg, Veliaj-Tahiri në rivalitet
Kështu do të jetë moti sot dhe nesër
34 mijë objekte pa leje në pritje të Ligjit të legalizimeve
Hahn: Normalizimi me Kosovën është kusht për Serbinë në BE
Simmons hetohet për rastin “Kleçka”, “Medicus”, “Drenica 2” dhe të Naser Kelmendit
Pacolli: Ushtria do të formohet, Lista Serbe mund të votojë
Koalicionet e pabesueshme të partive për balotazh
Qosja: Viktima të masakrës juridiko-politike të kurdisur nga dy blloqe
Pheniani refuzon negociatat – shkak, stërvitjet ushtarakake SHBA-Kore e Jugut
Kryeministri i Guinea Bissau në Beograd: S’kam parë ndonjë dokument që vendi im ka njohur Kosovën
Kërkohen reforma përmbajtjesore në sistemin e përgjimeve
Pagat në Kosovë nga viti 2012 shënuan rritje, më së paku në sektorin privat
Prokurori Abdurrahim Islami, i kënaqur me vendimin për aktivistët e Vetëvendosjes
Moti përkeqësohet në fundjavë
Policia e Kosovës me plan operativ për procesin zgjedhor të balotazhit
Haziri viziton mjeshtrin e ndërtimit të “Lamborghinit” made in Gjilan, Driton Selmanin
Guineja Bissau nuk e ka njohur Kosovën
Të hënën Kryesia, Kuvendi do të shqyrtojë projektligjet për Prishtinën e Presidentin
Media italiane: Si u zhduk avokati që hapi dosjen e ministrit në Shqipëri
Ikën për Itali bashkë me djalin, babai kthehet i vetëm
MSA siguron kornizën kontraktuale brenda së cilës BE dhe Kosova do të intensifikojnë bashkëpunimin e tyre
PD: Qeveria refuzon t’u japë mësuesve pagën e 13-të dhe shpërblimin e fundvitit
Flet babai i ushtarit të dezertuar
IPK shkëmben përvojat me agjencitë tjera evropiane të mbikëqyrjes policore në konferencën e EPAC-ut
Oda Amerikane me tryezë për rolin e edukimit në nxitjen e ndërmarrësisë
Pas tensioneve në seancë Policia Speciale rrethon objektin e Gjykatës
Nëna e Atdhe Arifit e pret ashpër vendimin e Gjykatës
Tensionohet situata në seancë, arrestohet një aktivist i VV-së (Video)
Tom Gashi e quan masakër të drejtësisë vendimin e Gjykatës
OSHEE: Rajoni i Durrësit pa drita
Frashër Krasniqi reagon ndaj dënimit prej 8 vjetësh
Shpallen fajtorë katër aktivistët e Vetëvendosjes
Vazhdon tejkalimi i lejeve ndërtimore në Qendrën Historike të Prizrenit
TË FUNDIT