Lajmet
Këta deputetë do t’i përfaqësojnë komunitetet në Kuvendin e ri të Kosovës
Duda Balje edhe një herë pjesë e Kuvendit, kaq vota ka marrë
38 aktakuza për 24 orë
AAK me 13 deputetë në Kuvendin e Kosovës
KQZ publikon emrat e 29 deputetëve të rinj të LDK-së
Istrefi: Telekomi do të përfaqësohet në Arbitrazh nga një kompani serioze – s’do të lejojmë lëshime
Serbët: T’i ofrojmë Kurtit edhe postin e kryeministrit të Serbisë, ta dëbojmë mafian
Daka: Votimi jashtë Kosovës, lehtë i manipulueshëm
Kurti për televizionin serb N1: Në qeverinë time do të ketë ministër të përkrahur nga Lista Serbe, por jo si pjesë e koalicionit
Hoqi qafe Z-Mobile, Telekomi tash do të fitojë mbi 1 milion euro në muaj nga numrat e tij
Moti i keq “pushton” Shqipërinë! Erë dhe rrezik përmbytjeje, ç’do të ndodhë në 3 ditët e ardhshme
Presioni dhe kërcënimet e Serbisë për 10 muaj larguan 18 serbë nga FSK-ja
Rezultatet finale të zgjedhjeve të 6 tetorit pritet të shpallen 1 muaj e 1 ditë pas mbajtjes së tyre
A është ky fundi i SPiunit të Hashim Thaçit apo fillimi i një karriere të re?
Bajqinovci hyn në sistem, pas largimit të Maxhunit kërkon edhe dorëheqje tjera
BERZH-i parashikon rritje ekonomike prej 4% për Kosovën më 2020
Kosovarët po përgjohen me të madhe, këto janë rrjetet sociale më të pasigurta
IKD: KGJK dhe KPK përballen me joefikasitet, mungesë të llogaridhënies dhe integritetit në ushtrimin e përgjegjësive
Petritsch: Zgjidhje evropiane për Kosovën – Kurti të mos e rrezikoj dialogun
Dënohen me dy vjet e 10 muaj burgim tre të dyshuarit që rrahen rojën e pyllit
Prizren, nis aksioni për heqjen e billbordeve
Shkup: Qeveria me premtime në prag të zgjedhjeve, opozita i konsideron fushatë
Hapet zyra e Policisë në stacionin e autobusëve në Pejë
Për 24 orë, Prokuroria ngreh 40 aktakuza për 43 persona
Haradinaj e vazhdon retorikën e njëjtë: Në dhjetor lëvizim pa viza
Rriten përdoruesit e internetit, OKB: 4.1 miliardë njerëz janë ‘online’, kryeson Evropa
Përfundon procesi i numërimit, KQZ pret konfirmim nga PZAP dhe Gjykata Supreme
Gashi: Vëllai i Dino Asanajt ka ardhur nga Amerika dhe nuk ka guxuar ta nënshkruajë autorizimin
S’ka më vota për t’u numëruar: VV 32 deputetë, LDK 29, PDK 25…
Hoxha i Mitrovicës kanoset me armë nga gruaja me të cilën ishte në lidhje jashtëmartesore
Haradinaj porosi Kurtit: Po e hoqe taksën, bën gabim që s’të falet
Zeka: Vuçiqi flet me Hashim Thaçin, jo me Albin Kurtin
AAK bëhet gati për zgjedhje të brendshme
Ambasadori i BE-së në Beograd takon Vuçiqin, pret marrëveshje sa më të shpejtë Kosovë-Serbi
Vjosa Osmani vazhdon vizitat zyrtare në Bruksel, tregon kush e priti atje
Vazhdojnë angazhimet në funksion të kampanjës vetëdijesuese kundër trafikimit me qenie njerëzore
Policia kontrollon shtëpinë e të dyshuarit në Pejë, i gjen arsenal armësh
Guvernatori Mehmeti njoftoi ambasadorin e Norvegjisë me zhvillimet në sektorin financiar
Aktakuzë për vjedhjen e 24 mijë frangave në një shtëpi në Shtime
Sassoli: Maqedonia e Veriut nuk mori një ‘Jo’ definitive për hapjen e negociatave 
Bashkimi Evropian lanson skemën e granteve prej EUR 3.5 milionë për ndërmarrje dhe OSHC
Mblidhet qeveria në detyrë, miraton katër pika
Kosova bëhet gati t’i kthejë edhe rreth 100 persona tjerë të mbetur në Siri
Haziri: Njëri nga prioritetet e mia janë familjet pa strehë, pa krahë dhe pa shpresë
OAK shpreh shqetësim për rritjen e tarfiave nga bankat komerciale
Palmer: Nuk është reale që të pritet njohja e shpejtë e Kosovës nga Serbia
Çka bisedoi Vuçiq me prokurorin e Hagës?
Albin Kurti i prin “Marshit për Drejtësi për Astrit Deharin”
Gjendet vajza e zhdukur në Prizren, dyshohet se është dhunuar
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari