Lajmet
Kelmendi: Jam i gatshëm të kontribuojë në Qeverinë e Kosovës
Përmbytet edhe Prizreni (Foto)
Thaçi drekon në gjellëtoren ku ushqehej si student
Jahjaga pret në takim ministrin kroat, flasin për thellim të bashkëpunimit
Telashet e Enver Sekiraqës me Trumf Rizën nisën që nga rasti i “Swiss Casinos”
Shpend Ahmeti i ofron ndihmë Pejës
Muharrem Nitaj: Sulmet ndaj pronës së qytetarëve të Kosovës janë të dënueshme
Pas vrapit në Gërmi, Presidenti luan futboll me fëmijët e fshatit të tij (foto)
Më 8 Mars Ditën Ndërkombëtare të Gruas, MARShojmë S’festojmë, kundërshtojmë dhunën në baza gjinore dhe qëndrojmë të bashkuar/a për barazi dhe drejtësi gjinore në Kosovë
Elvana Shala, Ambasadore e  Vullnetit të Mirë për Kosovën
Vërshimet në Pejë, Ndërpritet Mësimi (Video)
Shpend Ahmeti: Komuna e Prishtinës, i ofron ndihmë Komunës së Pejës!
Halil Matoshi: Të ndalen aktet terroriste- qofshin ato konspirative ose të VV-së!
Edhe Durrësi përmbytet nga shiu (Foto)
Enver Sekiraqa flet për raportet e tij me Triumf Rizën
Në Gjinekologji vdes 27-vjeçarja, rasti në Prokurori
EKSKLUZIVE|Në Prekaz 62 polic serb të vrarë (FOTO +18)
Reshje të mëdha të shiut, përmbytet qyteti i Pejës (Video)
FOTO nga vërshimet në Pejë
Beqiri: Ky është akt banditësh (Foto)
Ky është momenti i djegies së veturës së Ismet Beqirit (Video)
Kullat e Jasharajve rrezikohen nga shembja
Shteti i ka harruar varrezat e dëshmorëve të Polacit
Lufta e la pa shtëpi ish-ushtarin e UÇK-së (Video)
Isufi, Opozita e bashkuar mbetet e palëkundur
Foto ekskluzive: Bekim Fehmiu në rolin e babait të Nënës Terezë
“Kosovës i hiqen vizat” (VIDEO)
EKSKLUZIVE: “A ka vdekur Rugova nga helmimi?!” (VIDEO)
Familja Jashari ka një porosi për krerët politikë
Milaim Zekës, president Thaçi mos t’ia mësyj Ramushit, se as VMA-ja e Beogradit s’mun me ti mbledh ashtat!
Kaçaniku nderon dëshmorët në Epopenë e Lavdishme të UÇK-së
Aksident me të lënduar në fshatin Pesovë (Foto)
Kosova me parti lideriste
Një i plagosur në Ferizaj
Të punësuar, por pa kontrata pune
Prezantohen si AKSH, betohen para varrit të Adem Jasharit (FOTO)
Thaçi i fshinë fotot e stërvitjeve në Gërmi
Mësoni 10 fakte interesante që mund të mos i keni ditur për presidenten Jahjaga (Foto)
Mustafa tregon arsyen pse nuk e viziton familjen Jashari
Rrëfimi i Arbenit, ish-luftëtar i ISIS-it: Në Siri luftohet për plaçkitje dhe territor
Komuna i tha që nuk ka drejtë të instaloj derë garazhe, shikoni çfarë bëri ai (FOTO)
Intervistë me Presidentin: Zërat anti-SHBA të sponsorizuara nga Rusia dhe elementët jugo-nostalgjikë
Mulliri i mrekullive që shëron memecët
Gjermania kërkon 5 mijë doktorë dhe inxhinierë, hapat si të aplikoni
Ja kush janë gjyqtarët në “listën e zezë” që nuk marrin vizë për SHBA
Jeton Kelmendi pranohet anëtar i rregullt i Akademisë së Shkencave dhe Arteve të Evropës, në Salsburg
Këto 19 rajone kanë kërkuar zyrtarisht të bëhen Komuna
Ushtarët e FSK-së me çizme të shqyera (FOTO)
Njësia Speciale në aksion për ta kapur Ilir Avdullahun-pa sukses!
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari