Lajmet
Marrëveshja në pako, peng i Asociacionit
Kosova me peticion për liberalizim të vizave
Gjuha “kosovarçe” rrit çmimet për turistët në Shqipëri (VIDEO)
Ministri Hoti priti në takim drejtorët e Konstituencës për Kosovë në BERZH
Ja çfarë thoshte i arrestuari i Badovcit për sulmet e ISIS në Kosovë (VIDEO)
E gjuejn tamblin n’oborrin e Qeverisë
Pse Rada Trajkovic asht kundër formimit të Speciales nga Kosova
Vdes kosovari i katërt i lënduar në Kazakistan
Deputetët mund të mbesin pa shkuar në pushime
Rojat e Badovcit janë paralajmëruar javë më parë për rrezikun nga ISIS-i
Tmava: S’ka asnjë fakt që klienti im është i dyshuar për terrorizëm
Kosovës po i afrohet shtërngatë me reshje shiu dhe rrufe (Foto)
Gorani: Nëse nuk votohet Gjykata Speciale, Qeveria bie
Kush deshti me e vra Ibrahim Rugoven? Çka thote Izet Haxhija, truproja i Sali Berisha
Një lavdërim për Shqipërinë
Haradinaj nuk i bindet ndihmës-sekretares Nuland
Ramiqi: Agim Çeku i ka ‘masakrue’ ushtaret e FARK (Video)
2 prej 5 të arrestuarve të dyshuar për terrorizëm kanë qenë më herët në Siri (Video)
Nisen për azil në Gjermani, pasi marrin bekimin e hoxhës
Militantët e IS-it synojnë mbjelljen e frikës
Mabetex konfirmon vdekjen e punëtorëve kosovarë në Kazakistan
Lufta e grave kurde kunder ISIS (Video)
Liderët e eurozonës pajtohen ta kreditojnë Greqinë
Viktimave të dhunës seksuale pritet t’u njihet statusi
Kontigjenti prej 18 mijë palë këpucësh i fabrikës Solid u nisë për në Franc
Serbi: Darko Sariq dënohet me 20 vjet burgim
Prokuroria: Të dyshuarit për terrorizëm nuk kishin helm me vete
Perfundon pa pasoja pengmarrja në qendrën tregtare n’Paris!
Audioincizim: Momenti kur Ramushi e quan rrenc dhe bërllok Drejtorin Mehaj dhe ia gjuan hartën
Gjykata Speciale nuk shkon as këtë të enjte
Vushtrri: Digjet vetura, humb jetën 3 vjeçari
Fillojnë telashet serioze për Hashim Thaçin e Isa Mustafën
Mbas dy orësh, avokatja dhe policia demantojnë gjetjen e helmit
‘The Independent’: Zhvillimet në Badovc pas videos kërcënuese të ISIS’it
Nuland: Më mirë themelojeni Gjykatën vet sesa OKB’ja (Video)
ISIS dyshohet se planifikon ti helmoi banorët e Ferizajt
Super-programi që iu ofrua SHISH për të përgjuar telefonat
Pesë të arrestuar kishin me vete helm, flamurin e ISIS’it, maska e dorëza
Kriza greke, Schulz kërkon që të arrihet marrëveshja sot
Mustafa pret Nuland: Kosova e themelon Gjykatën Speciale
Nuland: Gjykata Speciale e çon përpara Kosovën
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari