Lajmet
INFRAKOS investon në Kaçanik
Policia shpëton plakun që tentoi të bëj vetëvrasje
Kur t’i shikoni këta ushtarë kinez se çfarë stërvitje bëjnë do të tmerroheni (Video)
Ish-aktivistja e VV’së Ajnishahe Halimi: Boiken Abazi është i rrezikshëm dhe kriminal
Idomeni – Përdhunoi 7-vjeçaren, refugjatët tentojnë ta varin pedofilin (Foto)
Ndahet nga jeta ish-ministri i Jashtëm Guido Westerwelle
Ymeri: Nuk do të lejojmë që pasuritë e Kosovës të kontrollohen nga Serbia
Kryesia cakton seancën e Kuvendit për datën 24 mars
Ceremoni madhështore për inaugurimin e Hashim Thaçit, president!
Kosova bëhet anëtare e Byrosë Ndërkombëtare të Ekspozitave
Liberalizimi i shtrenjtë i vizave
“Shqipëria nuk do të jetë vetëm nëse përballet me fluksin e refugjatëve”
Qeveria: Opozita po shpik “komunën e Prilluzhës”
Kosova nuk e pranon diktaturën
S’ka ngritje të energjisë elektrike
Qyteti austriak ka gjetur zgjidhje të përkryer për vërshimet
Princi Charls arrin sot në Kosovë
Mbështetja e MBPZHR-së ka zhvilluar dhe siguruar qëndrueshmëri në sektorin e qumështit
Vdes Rebeka Rexhepi, humbë betejën me kancerin
Lidhjet e Rizvanollit me rekrutuesit e ISIS-it
Sot mbledhet Kryesia e Kuvendit
Abazi: Do ta merrja shtetësinë e Kosovës me gjithë qejf
Bulliqi e Isufi kanë një mesazh për ekipin ndërkombëtar të demarkacionit
Milaim Zeka: Ja kush më akuzoi për vrasjen e Ahmet Krasniqit
Princ Charles në Parlamentin serb flet për Rita Oren dhe citon Nënë Terezë
“E pranoj flamurin e Kosovës… në institucione”
Çollaku: Këtë vit qytetarët e Kosovës lëvizin pa viza
Haziri: PDK është parti e natës
Delawie mbështet EULEX-in në reagimin ndaj Hajredin Kuçit
Sefaja e kryetarit me ‘kuletën e Komunës’ (Foto)
Ambasadori Minxhozi: I ofenduar me deportimin e Boiken Abazit
Përplasen Shpend Ahmeti e Ismet Beqiri (live)
Istogasit duan që hajnat të ndëshkohen sipas Sheriatit (Video)
Vrasja e Lamajt, vëllai i dëshmitarit: Jam pa mbrojtje, më kanë kërcënuar ‘edhe ty do të vijë radha’
30 ditë paraburgim për financuesin e xhihadistëve kosovar
Reagon PDK: Djegia e veturave, përpjekje për destabilizimin e vendit
Ekzekutimet e njerëzve gjatë kohës së Enver Hoxhës (Video)
Opozita injoron ftesën e Presidentes për demarkacionin
Lobim për liberalizimin e vizave
Kuçi: Bisedova me Meuccin, ishte një keqkuptim
EULEX-i i reagon ministrit Kuçi për ndërhyrje politike në gjyqësor
Mustafa dhe Mogherini diskutuan për zhvillimet në Kosovë
Cilat prona i trajton Ligji për Trepçën !
Shtyhet gjykimi i Naser Osmanit
Katër femra e një mashkull të arrestuar për prostitucion në Prizren
Dëmtohen katër vetura të EULEX-it!
Berat Buzhala: Shqipëria të kërkoj falje për vrasjen e Bajram Currit
Atentatet tronditin Tiranën, 35-vjeçari vritet në mes të Bllokut, plagoset ndërtuesi (FOTO)
Jep dorëheqje kryetari shqiptar i Ulqinit
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari