Lajmet
Reportazhi italian: Shqiptarët po u shesin armë militantëve të ISIS-it (Video)
Takohen Mustafa e Pacolli, ja tema e besidës
Sarkozy: Ndoshta filloi Lufta e Tretë Botërore
Gjini: Protesta e 9 janarit pati 70 mijë njerëz, 30 mijë ishin të AAK-së
“Do të ketë telashe rreth kufirit me Malin e Zi”
Gecaj: Opozita po luen me sentimentin kombetar, edhe Hitler’i dhe Miloseviçi!
Shqiptari më i rëndësishëm në hierarkinë e ISIS, bisedonte me celulën e Tiranës për rekrutime
Rogozini kundërshtohet në Serbi: Kujdesu për vendin tënd
Haradinaj flet për haraçin dhe kërcënon Qeverinë
Der Standard: Martti Ahtisaari ose Bildt mund të vinë për të ndërmjetësuar krizën në Kosovë
Pritet nisja e mbledhjes së PDK’së, marrin pjesë Hashim Thaçi e Kadri Veseli (Foto)
ETC e Ramiz Kelmendit vazhdon ti mashtroj konsumatorët
Behlul Beqaj: Zgjedhja e Thaçit President indikator i luftës qytetare
Terroristët në Siri, Turqi, Francë apo Gjermani janë armiq të mbarë njerëzimit
Në KQZ thonë se jemi gati për zgjedhje
Vetëvendosje:Policia është shndërruar në një institucion të kapur nga pushteti
Një person i vdekur në Shtime
Gjobiten 150 kombësorë nga policia
Krasniqi: Vendi dështoi, sepse ekonominë dhe privatizimin ua lamë njerëzve jokompetentë
Fëmijët Kosovar të rrezikuar nga kanceri
Tri kompani nga Kosova marrin pjesë në panairin “Swissbau”
Sa paguhen kosovarët që rekrutojnë luftëtarë për t’i çuar në ISIS?
Turqia arreston tre rusë pas atentatit të djeshëm terrorist në Stamboll
Në magjistralen Mitrovicë-Prishtinë, shoferi godet 70-vjeçarin dhe ik nga vendi i ngjarjes
Në Saraj të Shkupit më 23 janar zbulohet përmendorja e Isa Boletinit
Veseli nominohet për kryetar të PDK-së
ICSI i dhuroi Klinikës Infektive të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës një donacion
Ende nuk  janë llogaritur dëmet nga protesta e janarit
Presidentja edhe sot në “teren”
Prokuroria e Shtetit aktakuzë ndaj katër të dyshuarve për  fajde
Thaçi s’ka kundërkandidat
Beqë Cufaj fletë  për qeverinë
Bajrami: Thaçi si Dacici, 100 mijë qytetarë të Kosovës i quajti ISIS
Kelmendi: Zgjidhja e vetme janë zgjedhjet. Ja si do të votoj për president! (Video)
Rogozin: Pyetni serbët a duan bazë ushtarake ruse në Serbi
Thaçi: Pushteti të fitohet me vota e jo me thirrje të ISIS’it (Video)
PDK nominon Kadri Veselin për kryetar të saj (VIDEO)
Fëmija që u arratis nga ISIS: Na thanë se fillimisht duhet t’i vrisnim prindërit tanë
Kandidatura e Hashim Thaçit drejt dështimit. Trokasin zgjedhjet e parakohshme!
Çuni është i gatshëm të veshë uniformën për ta mbrojtur Rugovën nëse i është falur Malit të Zi
E pabesueshme: Sadri Ferati thotë se LDK nuk është pajtuar që Thaçi të jetë President (Video)
Dardan Sejdiu: Populli do t’ia marrë legjitimitetin kësaj qeverie
Biznesmeni italian i lë shqiptarit trashëgimi 7 milionë euro, vëllezërit e hedhin në gjyq
Vetëvendosje: Kriminelët po punësohen në polici
Skandal seksual në Komunën e Istogut !
Familjarët e viktimave në Turqi pranojnë ngushëllime nga Bashkimi Europian
Erdogan: Sulmuesi i Stambollit ishte sirian
Numër rekord i ankesave ndaj gjyqtarëve dhe prokurorëve
Gjermani: Azilkërkuesi shqiptar sulmon seksualisht 58-vjeçaren në park
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari