Lajmet
15 vjeçarja nga Kosova vdes, 6 vjeçarja lufton për jetën në Kroaci
Prokurimi elektronik nuk eliminon korrupsionin
Mustafa: “Zajednica” nuk do të krijohet sipas qejfeve të Serbisë
IKShP: Uji në Prishtinë e Shtime mund të pihet
Kurz: Protestat e sotme në Prishtinë nuk kanë të bëjnë asgjë me demokracinë
Bildt: Ditë e shëmtuar në Prishtinë
Qeveria e Kosovës: Nuk lëshojmë pe dhe pikë
O’Connell: Një protestë domethënëse u njollos nga dhuna
Kadri Veseli: Protesta e sotme ishte dinjitoze, por…
Kelani: 10 policë të lënduar, 2 qytetarë dhe 2 gazetarë – 24 të arrestuar
Persona të mitur, pjesëmarrës në protestë
Jahjaga: Dhuna nga protestuesit, e papranueshme
Haradinaj kërkon që qytetarët e mbetur në protestë të tërhiqen dhe mos të rrezikojnë askënd
Qeverisë i futet flaka (Foto + Video)
VV: 100 mijë pjesëmarrës në protestë, AAK: 70 mijë
PËRFUNDON PROTESTA. Opozita paralajmëron protesta tjera!
Rexhep Selimi: Mos e prishni qetësinë
Protestuesit e kërkojnë Albin Kurtin
Visar Ymeri: Ju, i treguat Isës e Hashimit se pushteti nuk mbahet me polici!
Haradinaj: Isë e Hashim shkoni që të kemi sovranitet
Protestuesit arrijnë në sheshin “Skënderbeu”
Limaj: Krejt Kosova në Prishtinë
Haradinaj: Koha të ikin Mustafa e Thaçi (Foto)
Faton Topalli: Policia më erdhi në shtëpi – dy herë në dy orë e gjysmë
LIVE: Ndiqeni drejtpërdrejt protestën e opozitës (Video)
Protestuesit kanë filluar të grumbullohen tek Bibloteka Kombëtare (FOTO)
Gjashtë autobusë nisen nga Mitrovica në Prishtinë
Vetëvendosje: Policia po i ndal autobusët me protestues!
AAK: Policia po i pengon protestuesit gjatë rrugës
“Blindohet” ndërtesa e re e Qeverisë (Foto)
Edhe 10 autobusë nga Ferizaj nisën në Prishtinë, për protestë
Furrtari nga Zymi i Hasit fiton mbi 2 milionë euro në loton kroate
Nisen autobusët me protestues drejt Prishtinës (FOTO)
Policia kontrollon Albin Kurtin në banesë (Video)
Faton Topalli: Sot Republika po fillon rrugën e saj të mbarë
Dhjetë autobus me protestues do të nisen drejtë Prishtinës
Përgatitet bina,ku përfaqësuesit e opozitës do ti’ drejtohen protestuesve
Molliqaj: Protesta deri në rrëzimin e Qeverisë
Sot Opozita kërkon shkarkimin e Qeverisë!
Pacolli tregon se kur është takuar për herë të parë me Vladimir Putinin (Video)
Dyshon se ia vranë vëllanë si në skeçin e Stupcave (Video)
Adem Demaçi sulmon ashpër Opozitën dhe Qeverinë
Në vendlindje arsimtar e piktor, në Zvicër moler e murator
Dodik “shpall pavarësinë” e Republika Srpska-s
Kosovarët shpëtojnë gratë gjermane nga dhuna seksuale
Juristët e “Paton Box” përfaqësojnë Kosovën në kontestin me “Axoc”
Vdes i aksidentuari në Lloshkobare të Ferizajt
Haradinaj: Veprimet e Thaçit dhe Mustafës janë tradhëti kombëtare
Abrashi: Kërkesat e opozitës janë të shuara
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari