Lajmet
Rron Gjinovci: Reagimet e VV-së s’ka lidhje me Asociacionin po me luftën e brendshme për pushtet
Besnik Mustafa: Aktivisti i VV-së kërcënon me jetë
Promovimi i rajonit, mundësi për investime
CEPS: Marrëveshjet në Bruksel po e konsolidojnë sovranitetin e Kosovës
VV: “Zajednica” është e mirë vetëm për Mustafën, Thaçin dhe Serbinë
Objekti 6 milionësh i Ministrisë së FSK’së po vërshohet nga uji (Foto)
Si e vlerëson opozita deklarimin e Mustafës për FSK-në
Për çfarë rikonfigurimi të skenës politike po flet Haradinaj?
Punimi shkencor dëshmon se demarkacioni me Malin e Zi dëmton Kosovën
Selimi e quan qyqan Mustafën dhe ia kujton zyrat e Këshillit Ekzekutiv Krahinor
Gomari i Isa Mustafës bëhet lajm edhe në Serbi(FOTO)
Bolden: Nuk është veprim i mençur të paguhet Rusia
Vetëvendosje thotë se Policia po gënjen rreth arrestimit të Zybës
Ministri gjerman të rinjve shqiptarë: Hajdeni punoni, mos kërkoni azil
Kurti: Populli ta rrëzojë Mustafën nëse nuk jep dorëheqje
Ja momenti kur, Lëvizja Vetëvendosje e kishte kryer sulmin ndaj makinës së Isa Mustafës! (VIDEO)
Mustafa këmbëngul: Thaçi kryetar i Kosovës në vitin 2016
Dardan Sejdiut “i vjen marre që nuk i vjen marre Mustafës çka flet”
Mustafa: Duhet t’i kërkoj falje gomarit jo Kurtit
Ja kush do të jenë hartuesit e Statutit të Asociacionit (Video)
Austria e kërkon kodin telefonik të Kosovës në emër të Serbisë
Edhe dy kompani të reja për shitjen e arkave fiskale
Visar Imeri i reagon deklertës së Isa Mustafës
“Asociacioni do të shqyrtohet nga Gjykata Kushtetuese”
Pacolli kërcënon me anulim të Marrëveshjes për sigurimet nëse Serbia nuk e respekton
Fillon punën grupi punues për adresimin e ankesave të investitorëve të huaj ndaj institucioneve
Nikoliq hesht për marrëveshjen ndërmjet Kosovës dhe Serbisë
Kodi telefonik i Kosoves është  +383
Shqipëria dënon transportuesit kosovarë
Kundërshtohet pelegrinazhi i serbëve në kishën e Gjakovës, një i arrestuar [foto]
Flet i dashuri i gazetarës së vrarë: E putha për herë të fundit, dhe nuk e pashë më
Tre autobusë me serbë vizituan Mushtishtin (Foto)
Lunaqek: Roli i grave në Rajon jetik për Integrimet Europeane dhe fuqizimin e paqës ne Ballkanin Perendimore
Qeveria nisë ligj kontravers për investimet!
“Rruga e vdekjes” – Zhduken 200 emigrantë
Denis MacShane: Koha që Serbia ta lejojë Ballkanin të lëvizë në shekullin 21
Kryeziu për ASK: O sa keq, o sa turp!
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari