Opinione
Bajrush Morina: Ja pse do ta kisha votuar Ahmet Isufin, sikur…
Kush do ta mbrojë tash Ezanin në Parlament?
“Grackat” e Albin Kurtit, në të cilat ranë, si minjtë
Bashkëluftëtarët i shkruajnë letër të hapur Veselit, Haradinajt, Limajt e Muratit
Kosovës, i duhet energji e re!
AKR-së: Projekti për themelimin e Bërzës së aksioneve
Disa fjalë për vendndodhjen dhe të kaluarën e Pazarit të Ri (Novi Pazarit apo Yeni Pazar)!
Cili do të jetë “Vampiri” i radhës!?
Dusan Janjic: Ringjallja e etnonacionalizmit në Ballkan: Efekti shkatërrues i krizës së vonuar ekonomike
Valle shpatash dhe vringëllima jataganësh
Kosova buzë gremines
Tiparet e një lideri të suksesshëm
Aderimi im në PDK dhe telefonata tronditëse e Fatmirit
A është kombi në shitje?
Mjaftë më me ndyrësira
Fundi i një epoke dhe qeverisjeje të keqe…!
Kur gara politike merret për një duel rapsodik
Beteja e Kosovës dhe Gazimestani si vend i luftëtarëve veteranë osman
Për shokun e klasës, Agimin
Krasniqi flet për shqiptarët dhe pashallarët
Cvijiqi: Peshterasit janë të gjatë, vitalë, elastikë, syshqiponjë, të sojit të bukur…!
Zoti Gabriel për opozitën, si Don Kishoti përballë mullinjve paqësorë të erës
Mbështetja për Ramushin dhe të vërtetat e saj!
Shërbimet e huaja me “çdo kusht” trazira në Ballkan! Shërbimet e huaja me “çdo kusht” trazira në Ballkan!
Me pas qenë Neron, të kisha detyru me ia shqy vetes gojën!
Presidenti arriti këto objektiva me iniciativën e tij për formimin e ushtrisë
A bash te Daut Haradinaj paska mbetur puna a?!
Profil për Ramush Haradinajn: fuqia e tij po rritet (1)
Përçarja e vërtetë në Kosovë!
Pas Listës Serbe, a do t’i kthejë Aleksandar Vuçiqi në Kuvend edhe Asociacionin e Demarkacionin?

Ky sondazh është mbyllur.

Kush do të jetë Kryeministër i ardhshëm i Kosovës?