Lifestyle
Për një dimër pa sëmundje dhe pa depresion: Ushqimet të cilat duhet t’i keni në pjatën tuaj
Mos e hani kurrë këtë pjesë të pulës
E dëbojnë nga aeroplani për shkak të shampanjës
Studim provokues: Personat mbipeshë janë më pak inteligjentë sesa ata me peshë normale?
Babagjyshi ndaloi veturën, ndihmoi kalimtaren që rrëshqiti në rrugën e ngrirë (Video)
Hidh pak kripë në shampo dhe do të zgjidhësh një nga problemet më të mëdha…
Në adresë të spitalit që 57 vjet arrin e njëjta letër, drejtuesit e spitalit dinë vetëm se bëhet fjalë për një ish-pacient misterioz
Depresion, probleme psikologjike e mendime për vetëvrasje te adoleshentët
Fifi mbush 106 vjeç, feston me të motrën 112-vjeçare (Foto)
Mos e pini më kurrë këtë pije, po ju shkatërron kockat
Duart, shputat e ftohta zbulojnë disa nga katër problemet
Vajza! Pas këtij lajmi nuk do i ndaheni ëmbëlsirave
Si të eliminoni qimet nën lëkurë në zonën intime me vetëm një përbërës
Arsyet se pse duhet të pini ujë të ngrohtë me xhenxhefil
Tingujt e pazakontë që dëgjohen gjatë ecjes nëpër sipërfaqen e liqenit të ngrirë (Video)
Një foshnje pakistaneze lind në bordin e një aeroplani!
Lëngjet e gazuara nxisin kancerin e pankreasit
WiFi, pije në bord dhe shtrat personal: A është ky autobusi më luksoz, i parë ndonjëherë? (Foto)
Zbut dhembjen dhe inflamacionin: Ilaçi shtëpiak për ethet në buzë!
Priti 5 vite për këto foto, më në fund natyra i dha gjithçka që ka dashur për t’i bërë ato! (Foto)
Ekspertët përgjigjen: A mund të mbetet shtatzënë femra gjatë menstruacioneve?
Tornadoja që lëvizte me 180 kilometra në orë, shkatërroi depon brenda sekondave (Video)
Ushqimet që duhet shmangur nëse do të udhëtoni me aeroplan
Zgjeroi në mënyrë artificiale muskujt e duarve, rrezikon të mbetet pa to (Video)
Ushqimet që në mënyrë natyrale ua zbardhin dhëmbët
Njëzet nxënës nga Sarajeva thyejnë rekordin e librit Guiness në një piano (Video)
Sa gjatë guxoni ta ruani mishin në frigorifer?
Rrëzohet dy metra para cakut, studentja fiton garën me ndihmën e rivales (Video)
Qumështi i buburrecit është ushqim për të ardhmen
Tradhton të dashurën me një tjetër, ajo i hakmerret keq kur para syve të tij shfaqet babai i saj (Video)
Sa gramë sheqer guxoni t’i konsumoni brenda ditës
Zbulohet kura për sëmundjen vdekjeprurëse
Hoqi dorë nga meshkujt për të bërë seks me fantazma, pretendon se 20 prej tyre kanë qenë në shtratin e saj (Video)
Qetësimi dhe kurimi i migrenës me Aloe Vera
Kombinimi i cili zbut aneminë, të thatin dhe zbut impotencën…
Zëvendësojeni sheqerin me mjaltë
Plakja është sëmundje, thotë një ekspert mjekësor
Ekspertët thyejnë lajthitjen që vaji ekstravirgjin i ullirit nuk është i përshtatshëm për fërgim
Supa përplot vitamina: Heq dy kilogramë për vetëm 10 ditë!
Multi-milioneri i vogël: Gjashtëvjeçari fitoi rreth 11 milionë dollarë për një vit, vetëm “me lojërat në Youtube” (Foto)
Si mund ta forcojmë sistemin imunitar
Për Vitin e Ri, çifti vendosën për të humbur peshë – dhe transformimi i tyre është i pabesueshëm (Foto)
Ekspertët i janë përgjigjur pyetjes: A mund të mbetet shtatzënë femra gjatë menstruacioneve?
“Vdekja” ka edhe një profil në Instagram: Pamjet vijnë nga plazhet dhe përcillen nga mijëra ndjekës (Foto/Video)
Nga migrena deri te dhimbja e shpinës: Simptomat shëndetësore që nuk duhet t’i injoroni
Humbën një javë në zonën me moçale ku ka shumë krokodilë, shpëtohen me helikopter (Video)
Midis stomakut dhe trurit ekziston lidhja magjike e cila mund të jetë vdekjeprurëse
I riu bën rrotullime dhe hedhje të rrezikshme (Video)
Pse shëndeti mendor keqësohet afër festave të fundvitit
ZONA ATRAKTIVE
TË FUNDIT