Lifestyle
Kjo është mënyra ideale dhe pa kosto për të pastruar fytyrën në shtëpi
Për shkak të ngërçeve nuk mund as të flenë
Si ta përdorni mëllagën si ilaç
Surprizë nga konstatimi i doktorit: Depresioni shumë shpejt mund të shërohet me ilaçe anti-inflamatore
Jeni djegur nga dielli? Ja çfarë duhet të bëni
Reja në formë rrethi ngrit spekulime për aktivitet jashtëtokësorësh (Foto)
Shtypni këto pika në trup dhe verifikoni a keni kancer, parazitë, baktere!
E rrallë: Pas 12 ditësh që lindi, prindërit detyrohen ta dërgojnë te dentisti (Foto)
Asnjë mashkull nuk e di! Kjo është pjesa trupore e pazbuluar tek një femër!
Çfarë duhet të pini, për të shuar etjen dhe t’u dobësuar!
Këto janë sëmundjet që i lufton rrushi
Aronia- pema më e shëndetshme në botë: Mbron zemrën, ul rrezikun nga kanceri, pengon diabetin, kataraktin, ruan rininë…
Si të kuroni plagët mes kofshëve thjesht me një deodorant
Pushuesit dolën nga uji të frikësuar nga peshkaqeni që u afrua në bregdet (Video)
Si ta përmirësoni kualitetin e spermës
Astrit Mahmuti sulmohet nga një grumbull bletësh, shpëton pa pasoja (Video)
Pacientët paguajnë deri në 600 euro për një protezë (Video)
Kujdesi për shëndetin kur moti ndryshon
Familjarët që po udhëtonin u shqetësuan nga silueta e frikshme në pjesën malore (Video)
Kafja e ftohtë, gjashtë truket që duhet të përdorni për ta bërë në shtëpi
Gjithmonë menstruacione të çrregullta? Këto ushqime  i japin zgjidhje problemit tuaj
Dikur e “ofendonin”, por pasi bie në peshë djemtë fillojnë t’i vardisen, duke kërkuar të dalin me të! (Foto)
Ushqimi nga i cili keni edhe më shumë uri: Majdanozi, aperitivët, shumica e lëngjeve
Gjykata gjermane shpërblen fermerin me 773 mijë euro për kokën e një kali
Rregulli i thjeshtë për të patur flokë të bukura edhe pas të 25
Si ta përmirësoni kualitetin e spermës
Katër përfitimet shëndetësore që i sjell përjetimi i orgazmës
Për t’i shmangur hemorroidet
Vetëm 112 centimetra i gjatë, djaloshi po ndjek ëndrrën e tij – për t’u bërë bodybilder (Video)
Mënyra efektive dhe natyrale për të luftuar problemet me tretjen
‘Batanije’ gjigante për të mbrojtur pjesëmarrësit e festivalit nga dielli (Foto)
10 vitaminat që duhet të marrë çdo grua për të shmangur problemet me shëndetin
Vetëm kujdestarja e vërejti fëmijën që po përpëlitej nën sipërfaqen e ujit të pishinës (Video)
Ja cilat sëmundje lufton rrushi
Femrat që vuajnë nga diabeti janë më të rrezikuara nga kanceri i gojës
Historia interesante e çiftit, fitues i lotarisë 58 milionëshe – tregojnë se si e kishin shqyer tiketën dhe e kishin hedhur në një kazan plehrash (Foto/Video)
Dy arsye se përse ndiheni gjithmonë të lodhur, pavarësisht se keni fjetur shumë
Ilaçi i Ajtene Krasniqit del në shitje në tregun amerikan
Si të humbni peshë gjatë pushimeve, pa shkuar në palestër
Përse na vjen erë e keqe nga goja kur është jashtë ngrohtë?
Si të humbësh pseshë për një javë, kjo menu do ju pëlqejë
Lumturia sjell lumturi
Si ta eliminoni erën e keqe të gojës
Që nga 2,6 milionë deri në 9,3 milionë dollarë – njihuni me dhjetë tanket më të shtrenjta në botë
Ilaçi i parë për trajtimin e migrenës del në treg pas pak javëve
Çlirohuni nga stresi dhe dhimbja e kokës me këtë truk të thjeshtë
Dietë për personat me diabet: Çfarë të hani në mëngjes, drekë dhe darkë
Si të ju zgjasë ngjyra e rrezitjes?
Shtatë shenja të cilat zbulojnë që jeni helmuar me ushqim – dhe për cilin ushqim është fjala
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari