Ekonomi
50% e bizneseve veprojnë ilegalisht në Kosovë, këtë fakt e dinë edhe Ministria e Financave
Kur “Viva Fresh” i vjedh pa fije turpi qytetarët e Kosovës! (VIDEO)
Qeveria me kredi synon ta përmirësojë arsimin në Kosovë
Punësohen 105 ilegalë të “Mbrojtjes Civile”
SKANDAL | Përveç mashtrimeve, ETC-ja u ofron edhe produkte të prishura, klienteve! (FOTO)
Autostrada Nish- Prishtinë – Durrës do kushtojë deri në 650 milionë euro
Qeveria “Thaçi 2” nuk e suspendoi drejtorin e inkriminuar në trafikim
Rinor Sejdiu është i sëmurë, 20 mijë euro i kushton shërimi (Foto)
A doni punë? Po hapet Akademia Private e Sigurisë, e cila kur kryhet ju garanton punë (Video)
Kostic: Nëse Kosova hyn n’UNESCO, asnji shqiptar a serb nuk ka me fitue nji vend pune!
Pacolli: Ja kane me u pranue targat, ja ka me u prishe marreveshja
Skandal: Avdullah Thaçi, dënohet pse zbuloi korrupsionin
Komisioni i Brendshëm i MTI-së, ia rrëzon Ministres Bajramin vendimin për shkarkimin e Sekretares Naka
Kapen mbi 3000 euro medikamente në bagazhin e automjetit
Sindikata e Pavarur e RTK-së e shqetësuar me konkursin e ri
SKANDALI I DYFISHTË || Procredit vazhdon largimin masiv e të jashtëligjshëm të punëtorëve të saj dhe injorimin ndaj medieve
Mustafa takohet me biznesmenët vendorë, premton lehtësira
Merkel: Azil, jo kujtdo që beson se n’Gjermani ka shans për punë!
Edhe tre të rinj, udhëtojnë në Gjermani me programin “Ausbildung“
Ndryshimi i strategjisë për investime vlerësohet si hap i duhur për Kosovën (Video)
Kosova nuk plotëson nevojat me bukë nga korrje-shirjet
“Thesari” shqiptar në Itali. Emigrantët, 3.2 miliardë euro të ardhura
Në Kosovë janë kthyer 7 mijë e 554 emigrantë
Bankat, 300 milionë euro hipoteka të pashitura
Kosova nuk është e gatshme të presë të dëbuarit nga BE
Hykmete Bajrami spektakël për të legjitimuar hajnitë
KMDLNJ: Mashtrimi i radhës për qarkullim të lirë!
Shkarkime masive në Administratën Tatimore
Ministri gjerman: Refugjatët në Gjermani paguhen sa policët në Shqipëri
Pacolli: Ja arsyet se pse marrëveshja për sigurimet me Serbinë është reciproke (Video)
Befason ekonomia greke, rritje 0,8 për qind në tremujorin e dytë
“Serbia do të japë 350 milionë euro për autostradën Nish-Prishtinë”
Ambasada Britanike përkrah implementimin e programeve mbështetëse të MBPZhR-së
Marrëveshja për sigurimet – TPL Plus vlen për Serbi dhe Maqedoni
Foto prekëse: Rrezikojnë fëmijët në kërkim të një jete më të mirë
Trepça po rrezikon jetën e 1500 punëtorëve (Dokument)
Si zhdoganohet një veturë në Kosovë?
Kosova ka nevojë për riciklim të mbeturinave
Propozim: 20 euro në ditë kush strehon refugjatët privatisht
Gjykata Speciale mund t’i mbyllë shumë biznese
Ambasada gjermane publikon letrën e familjes shqiptare: Na ndihmoni të kthehemi në atdhe!
Kunati i Ofron Shyhrete Berishës Banesë në Prishtinë
Parandalohet kontrabandimi i një sasie barnash
Videoja që do frikësojë azilantët shqiptarë
Gratë përballë sfidave të të bërit biznes
“Mos shisni banesat, Gjermania do t’ju kthejë dhe nuk do keni ku të jetoni”
Trafikantët përfituan rreth 20 milionë euro (Grafika)
Rrëfim që ju bënë me lot: Plaka e verbër jeton në vetmi e në mjerim, më shumë e vizitojnë minjtë se njerëzit! (Video)
Për 6 muaj në Kosovë u shuan 909 biznese
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari